Zeynep Kırker Lazer Epilasyon Merkezi – Lazer Epilasyon Bursa

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

25 Aralık 2010 tarihinde eklendi, 1.849 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 11:59 am yapılmıştır

Bursa Lazer epilasyon merkezleri nden Zeynep Kırker Lazer epilasyon merkezi Fatih sultan Mehmet Bulvarı (FSM Bulvarı) Cumhuriyet mahallesinde hizmet vermektedir. Merkez’de sadece Lazer epilasyon uygulamaları değil sağlık ve estetik alanında birçok uygulama gerçekleştirilmektedir. Zaten Dr. Zeynep Kırker Güzellik ve Estetik Merkezi olarak işlevini sürdüren merkez Sağlık Bakanlığınca onaylanmış bir işletmedir. Sağlık bakanlığından onaylı oluşu da birçok merdiven altı estetik merkezinin yanında Zeynep Kırker Lazer epilasyon ve Estetik Merkezi ni güvenilir kılmaktadır.

Doktor Zeynep Kırker Estetik ve Güzellik Merkezinde yapılan uygulamalar ise şöyledir;
* Lazer epilasyon uygulamaları. Son eknoloji Alexandrite lazer epilasyon cihazı ile lazer epilasyon yapılmaktadır.
* ND Yag lazer teknolojisi ile yaz, kış yılın her mevsimi lazer epilasyon yapılabilmektedir.
* Fraksiyonel Karbondioksit lazer ile cilt gençleştirme ve yenileme işlemleri
* Kavitasyon, rejuvenasyon, lazer ile varis tedavileri, cilt ve ayak bakımı, el ve vücut bakımı gibi estetik uygulamalar.

Bursa Lazer epilasyon Estetik ve güzellik merkezlerinden Zeynep Kırker hakkında ayrıntılı bilgi almak veya randevu taleplerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Bursa Zeynep Kırker Lazer Epilasyon – İletişim Bilgileri
Adres: FSM Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi, Akasya Sokak Begonya Sitesi A blok Zemin kat. Nilüfer-Bursa
Telefon: 224 451 74 34

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git