Ayak Üzerindeki Tüylerinize Lazer Epilasyon Çözümü

09.01.2014
2.240
Ayak Üzerindeki Tüylerinize Lazer Epilasyon Çözümü

Gerek erkeklerde gerekse bayanlarda ayak üstünde başparmağın ayak ile bağlandığı noktalarda yoğun olacak şekilde tüylenme görülür. Günümüz istenmeyen tüylerin çözüm teknolojisi olan lazer epilasyon ile ayaklarınız üzerindeki tüy ve kıllara kalıcı olarak veda etmeniz mümkündür. Erkeklerin pek gocunmadığı Özel Bölgelikle bayanların rahatsız olduğu ayak üstü kılları ayak üstü lazer epilasyon uygulaması ile yok edilebilmektedir.

Ağrılı acılı ve kalıcılığı olmayan ağda, jilet veya iplik ile alma gibi depilasyon işlemleri yapmaktansa lazer epilasyon uygulamasını tercih eden bayanlar, ayak üzerine lazer epilasyon işleminin de popüleritesini arttırmış ve sıklıkla uygulanan bir yöntem haline gelmesine vesile olmuşlardır.

Çok fazla seans gerektirmeyen bu lazer uygulamasının seans sürelerinin deayak-üstü-killari-lazer 15-20 dakika kadar sürmesi, fiyat olarak da çok pahalı bir fatura çıkmaması bu lazer işlemini tercih edilebilir hale getirmiştir.

Siz’de ayağınız üzerindeki tüylenmelerden şikayetçi iseniz ve buna kalıcı bir çözüm arayışı içerisindeyseniz ayak üstü lazer epilasyon uygulaması gerçekleştiren lazer epilasyon poliklinikleri ile iletişime geçerek, seans sayısı, seans süresi ve ayak üzeri lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.