Pratica Lazer Epilasyon ve Güzellik – Setbaşı Bursa

Pratica Lazer Epilasyon ve Güzellik – Setbaşı Bursa

Pratica For You adı ile Bursa setbaşından kurulan merkez Lazer epilasyon, saç ekimi ve güzellik uygulamaları ile hizmet vermeye başlamıştır. Sürekli bir büyüme ve gelişme içerisinde olan estetik ve güzellik sektöründe sağlıklı, hijyenik ve güvenilir uygulamaları ile fark yaratmak isteyen Pratica, Pratik güzelliğin Adresi Pratica’ya hoşgeldiniz sloganı ile sektöre giriş yapmıştır.

Bursa Setbaşında Lazer epilasyon dendiğinde tercih edilebilir bir alternatif olan Pratica Lazer Epilasyon‘da, saç ekimi, radyofrekans, cilt bakımı, oksijen terapi, selülit tedavisi gibi uygulamalar da gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Setbaşı Pratica For You’da bay ve bayanlar için lazer epilasyon uygulamalarında yüzde 50 indirim uygulaması devam etmektedir. Lazer epilasyondaki bu kampanya hakkında detaylar için Pratica ile pratica-setbasi-lazer-epilasyoniletişime geçebilirsiniz.

Bursa Yıldırım ilçesi sınırları içerisinde Setbaşı semtinde ve Hocaalizade caddesi üzerinde bulunan Pratika Lazer epilasyon ve Güzellik merkezi kampanyaları hakkında bilgi edinmek, Praticada gerçekleştirilen uygulamalar hakkında detaylı bilgi almak, ücretsiz ön görüşme talebinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Pratica Lazer epilasyon ve Güzellik İletişim Bilgileri
Adres: Hocaalizade caddesi Numara:8 Kat:2 D:5 Setbaşı – Yıldırım/Bursa
Telefon: 0850 302 68 88

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.