Bacak İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

11 Kasım 2020 tarihinde eklendi, 23 kez okundu.

İstenmeyen tüylerle başa çıkmak için denediğimiz bütün yöntemleri unutun. Lazer epilasyon yöntemi ile istenmeyen tüylerden kurtulmak artık kolay ve acısız bir hal almışken, lazer epilasyon uygulamasının profesyonel olarak yapılmamasından kaynaklı farklı farklı sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Bu Sorunları en aza indirgemek ve profesyonel bir epilasyon keyfi yaşamak için dikkat etmeniz gereken en önemli etken lazer epilasyon cihazı olmaktadır. Lazer epilasyon cihazları farklı farklı türlerde ve dalga boylarında olduğundan dolayı her lazer cihazı her bölgeye uygulanmamalıdır. Bunların başındada bacak bölgesine uygulanan IPL cihazlar yarar yerine zarar ile karşılanmaktadır.

”Peki bacak bölgesine hangi lazer cihazı uygulanır?” sorusunu duyar gibiyim…

Bacak bölgesi için en iyi yöntem diode yada alexandrite lazer cihazlar olmaktadır.

Bacak bölgesinde çıkan tüyler genellikle hormonsal bozukluklardan değilde, genetik olarak çıkmaktadır. Erkeklerde aşırı derecede çıkan bacak kılları, bayan arkadaşlarımızında korkulu rüyaları arasında yer almaktadır. Bayanların günümüzden bu yana kullandıkları epilatör, tüy dökücü ve ağda gibi ürünler her hafta her hafta yapması artık canlarına tak etmiş görünsede. Ülkemiz açısından bakıldığında lazer epilasyonu tercih edilme oranı oldukça düşük seyretmektedir. 

Bacak İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Lazer epilasyonun bilinen bir diğer artısı ise batık kılların yok olmasındada lazer epilasyon uygulaması oldukça etkili olmaktadır. Bacak bölgesinde ağrılı bir işleme dayanma gücünüz varsa eğer iğneli epilasyonuda tercih etmenizde sakınca yoktur. Ama nitekim iki bacağın iğneli epilasyon ile işlem süresi 3-4 saati bulmaktadır. Buda fazlasıyla acı hissi oluşturduğundan daha az tercih edilmektedir.

Aynı zamanda bacak bölgesi lazer epilasyonda yeni nesil ütüleme epilasyon özelliği sayesinde seans başı 30 dakika gibi bir sürede bacak epilasyonu yapmaya olanak sağlamaktadır. Kaliteli bir diode yada alexandrite cihaz ile bacak bölgesi istenmeyen tüyler 6-8 seans gibi bir sürede komple kalıcı olarak yok olabilmektedir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git