TR türkiye
sohbet siteleri

Koltuk Altı İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Koltuk Altı İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

İstenmeyen tüyler dediğimizde aklımıza derhal gelen koltuk altı kıllarının hem hijyenik olarak pis olması, hemde görüntü olarak pis olması aklımıza gelen ilk konulardan biri olmaktadır.  Erkekler ve kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen  bir bölge olan koltuk altı lazer epilasyon için farklı farklı cihazlar kullanılmakta ve başarı oranı oldukça düşük seviyelere inmektedir.

Koltuk altı lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin ilk olarak çevresinde bulunan lazer epilasyon merkezlerini araştırarak kullandıkları cihaz hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

Genel anlamıyla söylemek gerekirse lazer epilasyonun en etkili bölgelerinden biri koltuk altı bölgesi olmaktadır.Koltuk altı bölgesinin yapısından kaynaklı olarak bu bölgede yapılan epilasyon işlemi yüzde yüze varan sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Koltuk altındaki kılların sert ve kalın olmasıda lazer epilasyonda görünürlüğü artırdığından dolayı sonuçlar daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Koltuk Altı İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Peki hangi cihaz koltuk altında başarı sağlar?

Koltuk altında %100’e varan başarı sağlayan cihazlar olarak Alexandrite ve Diode lazer cihazlar diyebiliriz. Peki ikisi arasında kaldıysanız hangisi derseniz diode demek yanlış olmasa gerek. Diode lazer cihazı daha derine 808nm dalga boyuna ulaştığından kaynaklı olarak daha etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Koltuk Altı lazer epilasyon işlemi yapılmadan önce bölgedeki deodorant ve parfüm temizlenmesi gerekmektedir. Temizlendikten sonra yapılan işlemlerde 4-6 seansta ve daha erken seanslarda komple kurtulmak mümkündür.

Peki IPL cihaz koltuk Altı için uygun Mudur?

IPL cihazları neredeyse kliniklerde hiç ama hiç kullanılmaz. IPL cihazlar lazer epilasyon değil Foto Epilasyondur. Bundan kaynaklı olarakta lazer epilasyon diyemeyiz. IPL cihazların koltuk altında kullanılması uygun olmamakla birlikte, IPL cihazlar genellikle kalıcı değil geçici bir epilasyon diyebiliriz. Modern ağda olarakta bilinmektedir IPL cihazlar.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini