TR türkiye
sohbet siteleri

Çene İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Çene İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

İstenmeyen tüyler dediğimiz olay bir çok kişinin en büyük can sıkıntısı olmaktadır. İstenmeyen tüylerle başa çıkmak için insanlık tarihinin ilk gününden bu yana farklı farklı çözümler aranmakta ve denenmektedir. Bu çözümler arasında bazı çözümler baya acılı bazıları baya işe yaramaz olmaktadır. Tabi hangi yöntemin size ve vücudunuza iyi olduğunu bilmeniz gerekmekte ve araştırma yapmalısınız.

Nitekim bazı yöntemler herkes tarafından iyi gibi görünsede size iyi gelmeyebilir. Bu nedenledirki yaptığınız epilasyon çeşidini araştırarak bilgi sahibi olarak yaptırmak en önemli etkenlerden biridir.

Çene üzerinde ve altında bulunan istenmeyen tüyler bayanların en korkulu rüyaları arasında yer almaktadır. Çene bölgesinde istenmeyen tüyler için her ne kadar cımbız kullanılsada uzun dönemli olaya bakınca oldukça sıkıntılı ve her an oluşabilecek ortamlarda zor duruma düşmemek için yapılacak kalıcı epilasyon yöntemleri bulunmaktadır. Bunlardan çene bölgesi için yapılacak en iyi yöntem iğneli epilasyondur. Eğer iğneli epilasyonun acısına dayanmakta zorlanırsanız diğer yöntem olan ve gerçekten işe yarayan Diode lazer epilasyon yöntemini tercih edebilirsiniz.

Diode lazer cihazları ülkemiz cilt tipi için en yaygın olarak tercih edilen cihazdır. Hem FDA onaylıdır. hemde altın standart dediğimiz 810nm dalga boyunda işlem yaptığından bir çok kol kıl tipi ve ciltte etkin bir epilasyon sağlamaktadır.

Çene İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Dikkat…. Çene bölgesindeki tüylenmenin en büyük etkeni hormonal bozukluktan meydana gelmektedir. Bundan kaynaklı olarak bu bölgede yapacağınız epilasyondan önce hormon tedavisi görmeniz ve testini yaptırmanız gerekmektedir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini