TR türkiye
sohbet siteleri

Evde Lazer Epilasyon Aleti Kullananların Yorumları?

Evde Lazer Epilasyon Aleti Kullananların Yorumları?

Evde lazer epilasyon aleti kullananların yorumları? herkesin ilk olarak istediği ve kurtulmak istediği istenmeyen tüyler ile bir çok kişinin başı derde girmektedir. İstenmeyen tüyler insanların ilk ortaya çıkışından bu zaman kadar hep bir sorun olmakta ve hep bir çözüm aranmaktadır.

Tabi teknolojinin gelişmesiyle birlikte istenmeyen tütlere, hem evlerinizde hemde güzellik merkezlerinde kalıcı olarak çözüm bulunmaya başlanmaktadır. İstenmeyen tüylere evde IPL lazer epilasyon aletleri kalıcı çözümler bulunmaktadır.

Bir çok bayan halen aktif olarak evde IPL teknolojisi sayesinde istenmeyen tüylerine; Philips, Medisana, Panasonic, Arzum ve Fakir vb. markalar bu işe çözüm bulmuşlardır. Sizlerde istenmeyen tüyleriniz ile başınır derde girdiğinde bu tarz markaların ürettiği ev tipi lazer epilasyon aletleri ile kolayca ve kesin sonuçlar elde edebilirsiniz.

Evde IPL Epilasyon Aleti Kullanaların Yorumları

Dikkat!! Evde Lazer Epilasyon Aleti Kullananların Yorumları?

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Cengiz Bey: Ben genellikle el ve parmak üstümdeki kıllar ile başı dertte olan biri idim. Bu sorunu internet ortamında araştırarak çözümün evde tipi lazer aleti olduğunu anlayarak Hemen Braun marka bir evde lazer epilasyon aleti sipariş verdim. Şimdi 2 haftada bir kullanarak kıllarımın gözle görülür bir biçimde azaldığını söyleyebilirim.

Hakan Bey: Sakal üstümde çıkan kıllar için güzellik merkezine gidebilecek kadar zamanı olmayan biri olduğumdan dolayı. Bu sorunu eşime anlattım o ise kendisi için aldığı evde lazer epilasyon aletini benim kullanabileceğimi ve güzel sonuçlar aldığını söyledi. Neredeyse 6 aydır kullanıyorum sakal üstü kıllarımda  yüzde 70lere varan bir azalma oldu.

Hanzala Bey: Omuzlarımda aşırı derecede çıkan kıllar için yaptığım araştırmalar sonucu. Evde de lazer epilasyon yapılacağını gördüm. Bende hemen İnternetten bu işte uzman olan Philips Ipl lazer epilasyon aletini sipariş verdim. Uzun bir süredir kullanıyorum ve oldukça kıllarımda azalmalar hissediyorum.

Akif Bey: Bu cihaza toplam 2000 TL vererek evde lazer epilasyon aldım. Hiç ama hiç bir faydası olmadı hep kandırmaca bunlar.

İlker Bey: Bu evde lazer cihazını letgo üzerinden buldum. Medisana marka ya ben yapamadım yada bu aletler hep yalan olan benim parama oldu.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Tuğçe Hanım: Kollarımda ve bacaklarımda çıkan kıllardan ve ilçede lazer epilasyon merkezinin olmamasından dolayı bu cihazı aldım. Evde lazer epilasyon konusunda oldukça insanlar güzel yorumlar yapmakta ve bu işi ciddiye almaktadırlar. Bende evde kullanmak üzere IPL moden bir cihaz aldım. Kollarımda yüzde 90 bacaklarımda ise yüzde 80 lere varan bir bitme oldu. Keşke daha önce başlasaydım.

Beyza Hanım: Evde lazer epilasyon aleti oldukça değişiğime ve işe yaramayacağına inanmaktaydım. Bende neler yapabilirim gibi düşünerek çene ense ve favori bölgelerimde ki kıllar için araştırma yapıp almaya karar verdim. Gerçektende anlatıldığı gibi güzel ve işe yarar bir  yöntem bu yöntem. şimdi yüz bölgemde hiç kıl yok gibi.

Aslı Hanım: philips marka evde lazer epilasyon aleti alarak vücudumda ki kıllara çözüm olması için denemeye başladım. Ben memnun kaldım umarım sizlerde kalırsınız.

Muazzez Hanım: Bu tarz cihazlar hiçbir işe yaramıyor. Hep reklam kandırmacısı.

Ebru Hanım: Fakir marka aldığım IPL aletinden, bir türlü evde yaptığım lazer epilasyon işleminden memnun kalmadım.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini