TR türkiye
sohbet siteleri

Profesyonel Lazer Epilasyon Aleti Fiyatları

Profesyonel Lazer Epilasyon Aleti Fiyatları

Merhaba arkadaşlar bugünlerde bir çok arkadaşımdan aldığım maillerde korona virüs sebebiyle evde olduklarını ve güzellik merkezlerine gitmeye korktukları konusu üzerine yoğunlaşmıştı. Taki bugün editör profesyonel bir lazer epilasyon cihazı ne kadardır. Şeklinde bir soru ile karşılaşmam ile bu konuda arkadaşlarımızı bilgilendirme ile cevap vermem gerektiği idi.

Bu konuyu aslında bir kaç başlık altında toplarsak daha detaylı olabileceğini bildirmek isterim. Lazer epilasyon konusu oldukça geniş ve uzunca ele alınması gerekmektedir.

Konu başlıklarımız;

  • Ipl Epilasyon Cihazları (FDA onaylı)
  • Ipl Epilasyon Cihazları (FDA Onaysız)
  • Uzak Doğu FDA onaysız cihazlar
  • FDA onaylı Cihazlar

IPL Epilasyon Cihazları FDA Onaylı

Profesyonel Lazer Epilasyon Aleti FiyatlarıEpilasyon cihazları içerisinde ve ülkemizde oldukça bir geniş kitleye sahip olan ve kullanılan bir cihaz türüdür. Ama IPL cihazlara lazer epilasyon cihazı demek pek doğru olmasa gerek. IPL cihazlar daha geniş anlamıyla ışıkları saçarak attığı için kıl köküne tek tek işlem yapmadığından pek sağlıklı bir cihaz diye nitelendiremeyiz. Ama türk lirasının değerinin düşük olması ve bu tarz cihazların yurt dışından dolar üzerinden gelmesi ile bu tarz ürünlere IPL cihazlara (modern ağda) rağbeti artırmaktadır. Bu tarz cihazlar genellikle kıl köklerini tabaka olarak kaplıyıp epilasyonu bıraktıktan sonra tekrar çıkma ihtimali yüksektir.

Fiyat: Ortalama 50.000 TL ile 110.000 TL Arasında değişmektedir.

IPL Epilasyon Cihazları FDA Onaysız

Profesyonel Lazer Epilasyon Aleti FiyatlarıEpilasyonda sıklıkla kullanılan ve genellikle Çin, Taiwan gibi uzak doğu ülkelerinden gelmektedir. Ve de FDA onayı olmadan satılmaktadır. FDA onayının olmaması ve gelişigüzel üretilmesi fiğe deyişle merdiven altı fason üretim cihazlar kıl köklerini yok etmekten ziyade sadece geçiştirmektedir.  Bu tarz ürünleri hiç önermemekteyiz.

Fiyat: Ortalama 15.000 TL ile 45.000. TL arasın değişmektedir.

Uzak Doğu FDA Onaysız Cihazlar

Profesyonel Lazer Epilasyon Aleti FiyatlarıLazer epilasyon firmalarının bazen fiyatlardan kaçarak bu tarz işlere başvurarak ne olduğu bilinmeyen FDA onayı almayan cihazlar almaktadır. Bu tarz cihazlarda bildiğiniz karpuz işine dönmektedir. Ne tarz bir ürün çıkacağı faydalı olabileceğimi olmayacağımı tam bilinmemektedir. Bu sebeple pek bir faydası olduğunu söyleyemeyiz. Ama bazen içlerinde işe yarar cihazlarda çıksada arada bir çıkan bir ürünü önereceğimizi de pek düşünmüyorum.

Fiyat: Çok geniş bir fiyat yelpazesi bulunmaktadır. 50.000 TL ile 1.000.000 TL arasında değişmektedir.

FDA Onaylı Lazer Cihazlar

Bu konuyuda bir kaç başlık altında sizlere sunacağım. Hadi Bakalım.

  • Diode Lazer Epilasyon Cihazları
  • Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazları
  • Nd:Yag Lazer Epilasyon Cihazları

Diode Lazer Epilasyon Cihazları

Profesyonel Lazer Epilasyon Aleti FiyatlarıLazer epilasyon cihazları arasında oldukça rağbet gören ve benimde profesyonel olarak kullandığım cihazlardan biridir. Tüm dünyada kendini kanıtlamış ve başarılı klinik sonuçları oluşturmaktadır.

Fiyat: Geniş ve marka marka değiştiğinden dolayı 35.000 Dolar ile 90.000 Dolar arasında değişmektedir.

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazları

Lazer epilasyonun babası olarak nitelendirdiğimiz cihazlardandır. Oldukça geniş bir spektruma sahip ve bir çok klinikte kullanılmaktadır.  En çok tercih edilenler arasındadır.

Fiyat: 35.000 Dolar ile 90.000 Dolar arasında bir fiyat bandında yer almaktadır.

Nd:Yag Lazer Epilasyon Cihazları

Nd:Yag biraz daha fiyat olarak düşük olmaktadır. Geçen yıllarda yapılan bir araştırmada ND:Yag lazerin çokta faydalı olmadığını anlattığından fiyat konusunda biraz düşüşe geçmiş bulunmaktadır.

Fiyat: 20.000 Dolar ile 60.000 Dolar arasında değişmektedir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini