TR türkiye
sohbet siteleri

Kollar İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Kollar İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Vücudumuzun her bölgesinde aşırı şekilde çıkan ve bizi oldukça kötü bir duruma koyan istenmeyen tüyler kollar bölgesinde aşırı derecede göz önünde bulunmaktadır. Hem bayanlar hem erkekler tarafından istenmeyen kıllar açısından önemli bir bölge olan kollar bölgesi için yapılan farklı farklı yöntemler bulunmaktadır. En çok bilinen ve yapılan yöntem jilet ile ağda ile alma işlemidir.

Bu bölgede yapılan jilet ağda epilatör gibi işlemler oldukça sıkıntılıdır. Bölgenin aşırı derecede göz önünde bulunmasından kaynaklı olarak 2-3 günde bir bu işlemleri tekrarlayamadığımızdan dolayı bir takım sıkıntılar ortaya çıkmaktadır. Bu bölgede uygulanan en iyi yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon sayesinde kollarınız için kalıcı olarak istenmeyen tüylerinizden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Kollar İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

FDA onaylı yeni nesil lazer epilasyon cihazları ile kalıcı bir epilasyon keyfini çıkarmak herkesin hakkı iken bazı merdiven altı firmaların, tedavi ihtiyacı duyan kişilere işe yaramaz çin malı cihazları kaliteli gibi göstermesi ve uzun uzun seanslara katlanmak zorunda kalması vede hiçbir sonuç almaması bir çok kişinin gözünde lazer epilasyonu kötü etkilemektedir.

Peki Kollar için Hangi Lazer Cihazı Tercih Edilmelidir?

Kollar için uygulanacak en iyi yöntem Diode lazer epilasyon cihazı olduğunu direk söyleyelim. Bu bölgede Alexandrite kullanılması pek uygun kaçmamaktadır. Bu bölgede uygulanacak ALexandrite cihaz ince tüylerin tekrardan çıkmasına sebep olabilmektedir. Bu bölgede IPL cihazlarda işe yaramamaktadır. Nd:yag ve Diode bu bölge için tercih edilecek en önemli cihazlar arasındadır.

Önemli Not: Kollar için uygulanacak lazer epilasyon uygulaması için yaz ayları kesinlikle tercih edilmemelidir. Yaz aylarında kol bölgesinin daha önce güneşe maruz kaldığı ve epilasyondan sonrada güneşe maruz kalacağı için bu bölgedeki epilasyon takviminizi kış ve bahar aylarına göre ayarlayınız….

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini