TR türkiye
sohbet siteleri

Lazer Epilasyon Işınları Benlere Denk Gelirse Zararı Olur Mu?

Lazer Epilasyon Işınları Benlere Denk Gelirse Zararı Olur Mu?

Lazer ile epilasyon veya farklı uygulamalar yaptırmayı düşünüyorsanız cildinizdeki benler üzerine uygulanırsa zararlı olur mu gibi bir soru aklınıza gelmiş olabilir. Bu yazımısın içeriğinde lazer ışınları ile epilasyon yaparken cildinizdeki ben olan kısımlara ışın gelirse sorun olabilir mi? sorusunun cevabını araştırdığımız kadarıyla yazmaya çalışacağız.

Lazer epilasyonun benlere zararı olur mu?
Sorumuzun cevabı evet. Lazer ile uygulamalar gerçekleştiren hekimlerin ifade ettiklerine göre Benlerin üzerine yapılan lazer işlemleri ciddi yan etkilere sebep olabilir. Koyu renkteki benler üzerine lazer ışını denk geldiğinde ışında yapısal değişiklikler olabileceğini belirten uzmanlar bununda benler üzerinde yanıklara sebebiyet verebileceğini belirtiyor. Aşırı benli bir alanda yapılacak kontrölsüz ve uzman hekim desteksiz bir lazer epilasyon uygulamasının cilt kanserine kadar gidebilecek sonuçlar doğuracağını ifade eden uzmanları dinlemekte fayda var.

Benlere lazer epilasyon zararlı mı? içerikli bu yazımızı faydalı bulduğunuzu umar, yaptıracağınız lazer epilasyon işlemlerinizi işin uzmanı hekimler kontrölünde yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

1 Yorumlar
Anonim

Yüzüm de çok sayıda ben var birisi et ben büyük lazer yapılırken benleri beyaz kalem le kapattılar benlerin üzerinden defalarca geçti ve büyük olan benim yanmış zararı nedir

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini