TR türkiye
sohbet siteleri

14-15 Yaşlarında Olup Lazer Epilasyon Yaptırmak İsteyenler Dikkat

14-15 Yaşlarında Olup Lazer Epilasyon Yaptırmak İsteyenler Dikkat

Yaşları 14-15 olup lazer epilasyon yaptırmayı düşünen bay veya bayanların merak ettiği hususların başında bu yaşlarda lazer epilasyon yapılır mı? sorusu geliyor. Bu sorunun cevabını yazımızın içeriğinde bulabileceğiniz gibi, daha önce yayınlamış olduğumuz Lazer Epilasyonda Yaş Sınırı başlıklı yazımızı da okuyarak detaylıca bilgi sahibi olabilirsiniz.

14-15 Yaşında Lazer Epilasyon Yaptırılabilir mi?
Sorumuzun cevabı evet. 14-15 yaşında lazer epilasyon yaptırılabilir. Ancak uzmanların görüşüne göre dikkate alınması gereken bazı hususlar vardır. Bu yaş aralığında bayanlar ergenlik çağını yeni yeni bitirmek üzeredir ve hala yoğun hormon aktiviteleri sürüyor olabilir. Bu da lazer epilasyon yapılan yerde tekrardan istenmeyen tüylerin kendini göstermesine sebep verecektir. Bunun sonucunda uygulanması gereken seans sayıları ve süreleri artabilecek, ekstra maddi kayıplar ve zaman kayıpları yaşanabilecektir.
14-15-yasinda-lazer-epilasyon-olur-mu
14-15 yaşlarında lazer epilasyon yaptırmayı düşünen erkekler için ise durum biraz daha değişiktir. Tabi bu yaşlarda bir erkeğin lazer epilasyon yaptırmayı neden düşündüğünü bilmiyoruz. Çünkü ergenlik çağındadır ve sakalı, bıyığı, kılları tüyleri tam belirmemiş, yeni yeni birşeyler çıkmaya başlamıştır. Bu yüzden epilasyon yaptırmış olsa bile yarın öbürgün nerde ne çıkacağı mechul olduğundan bu konulara girmenin çok da bir gerekliliği yoktur.

Sonuca gelecek olursak lazerepilasyonu.net olarak bayanlar için lazer epilasyonda en az 16 yaşını, erkeklerde ise 18-20 yaş aralığını tercih etmeniz tavisyemizdir. Tabii tavsiyemize %100 bağlı kalmak yerine bir lazer epilasyon kliniğinde ön muayene olarak uzman hekimin tavsiyelerini dikkate almanızı da öneririz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini