TR türkiye
sohbet siteleri

Lazer Epilasyon Öncesinde Neler Yapmalı

Lazer Epilasyon Öncesinde Neler Yapmalı

Lazer epilasyon yaptırmaya karar verenler için lazer epilasyon öncesinde neler yapmalı, lazer epilasyondan önce yapılması gerekenler başlığı altındaki bu yazımızı muhakkak okumalılardır.

İstenmeyen tüyler bayanların ve son yıllardan itibaren erkeklerin korkulu rüyası olmaktadır. Hani eskiden  göğsü kıllı(döşü kıllı) erkekler prim yapabiliyordu. Fakat günümüzde gerek iş gerekse Özel Bölge hayatımızda  görsellik çok fazla ön plana çıktığından dolayı istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın yolları aranmaya başladı.

Bayanlar sürekli epilasyon derdiyle uğraşmak yerine, erkeklerde sürekli epilasyon yapamayacağından dolayı kalıcı lazer epilasyon oncesiepilasyon yöntemleri gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkmıştır. Bu yöntemlerden bir tanesi de lazer epilasyon yöntemidir. Şimdi biraz da lazer epilasyon öncesi yapılması gerekenlere bir bakalım;

* Lazer epilasyon uygulamasından yaklaşık 2 haftalık bir dönemde güneşe maaruz kalınmamalı, güneşlenmemeli ve solaryuma girilmemelidir. Bu yüzden lazer epilasyon için en uygun mevsim sonbahar ve kış mevsimidir.
* Lazer epilasyon uygulanılacak bölgede uzun tüyler varsa epilasyon uygulamasından önce bunlar jiletle ve yüz bölgesindekiler makas veya cımbızla alınmalıdır.
* Evde klasik epilasyon, sir ağda, klasik ağda gibi yöntemleri kullanan bayanlar lazer epilasyon uygulamasından en az üç hafta önce tüylerini kıl köklerinden almamalıdırlar.
* Lazer epilasyon uygulanacak bölge epilasyonun doğru bir şekilde yapılması için temiz ve makyajsız olmalıdır.
* Vücutta bulunan akne ve sivilceler için bunları kurutmaya yönelik kullanılan Roaccutane isimli ilacı lazer epilasyon uygulamasından 6 ay önce bu ilacın kullanımını kesmelidir ve bu süre içinde kullanmamalıdır.

Tüm bunlara dikkat edildiğinde lazer epilasyon çok daha verimli ve kesin sonuç verecektir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini