TR türkiye
sohbet siteleri

Lazer Epilasyon Sonrası Kıllarım Arttı Diyenler?

Lazer Epilasyon Sonrası Kıllarım Arttı Diyenler?

Bir çok kişinin en büyük sorunlarından olan ve daha sonra daha da pişman olduğu konudur istenmeyen tüyler. İStenmeyen tüyler her açıdan oldukça rahatsız edici ve sorunlar meydana getirmektedir. Erkeklerde olsun bayanlarda olsun bir güven sorunu oluşturmakla kalmayıp aynı zamanda kendine olan desteğide etkilemektedir.

Bir çok açıdan değerlendirdiğimizde istenmeyen tüylere kalıcı çözümler sunmak isterken bir yandan da daha fazla sıkıntılar doğurabileceğimizide ele almak gerekmektedir. Lazer epilasyon yapıp memun kalma oranı %55-60 gibi bir rakamlarda dolaştığından dolayı bir çok arkadaşımız bu durumdan korkmakta ve yaptırırken oldukça tereddüt etmektedir.

Lazer epilasyon yaptırdıktan sonra en büyük baş belası diye tabir ettiğimiz durum ise Lazer epilasyon sonrası kıllarım arttı diyenlerden gelmektedir. Bir çok gelen şikayeti okuyup değerlendirdiğimde. Üstünüz sıralarda hep merdiven altı firmalar gelmektedir.

Merdiven altı firmalar genellikle kalite cihaz isimlerini kalitesiz uzak doğu cihazlarına yapıştırıp o bu marka orijinal diye epilasyon yapmaya çalışmaktadırlar. Bu durum ise bir çok açıdan kişilerde hem o kaliteli cihazdan soğutma durumuna düşürmekte ve hemde bu işi layıkıyla yapan kişilere güvensizlik oluşturmaktadır.

Lazer Epilasyon Yaptırdım Kıllarım Arttı Diyenlerin En çok sorun yaşadığı durumlar….

  • Merdiven altı Lazer epilasyon firmaları
  • Kalitesiz cihazlar (FDA onayı olmayan)
  • Deneyimsiz çalışanlar

Yukarıda saydığım bu 3 maddedi guruplar genellikle iş bilmeden iş yapmaya çalışan kişiler olmaktadır. Bu durum ise kaliteli iş yapan kişileride engellemektedir.

lazer epilasyon sonrası kıllarım arttı diyenler

Not: Lazer epilasyonu tam anlamıyla yapıp kıllarım arttı diyen kişilere genellikle rastlanılmamaktadır.

Tekrar Not: Sizlerde lütfen kaliteli firmaları tercih ediniz.

Tekrar Eden Not: Güvenmediğiniz yada emin olmadığınız firmalarla ilk olarak tek seans işlem yaptırınız.

Tekrar Eden Diğer Not: Konu altında yorum yaparak bizi bilgilendiriniz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini