İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer Epilasyon Sonrası Kaşıntı Nasıl Geçer?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

İstenmeyen tüylere aranan bir çok yöntem bulunmakta ve bu yöntemler çeşit çeşit olmaktadır. İStenmeyen tüylere en aktif olarak kullanılan ve bir çok açıdan aktif olarak tercih edilen bir yöntem ise lazer epilasyon olmaktadır. Tabi Lazer epilasyon yaptırmamış veya ilk defa deneyecek arkadaşlarımızın bir takım sorunları ve sıkıntıları olması muhtemel gözüyle bakılmaktadır.

Lazer Epilasyon Sonrası Kaşıntı

Lazer epilasyon yaptırmaya karar veren bir çok arkadaşımızın aklında bir kaç duyduğu eş dost ve çevresinden sorunlar yer almaktadır. Bunlardan en çok duyulanı ise kaşıntı olmaktadır. Lazer epilasyon sonrası kaşıntı oldukça sık rastlanılan bir durum olmaktadır.

lazer epilasyon sonrası kaşıntı nasıl geçer

lazer epilasyon sonrası kaşıntı nasıl geçer

Lazer Epilasyon Sonrası Kaşıntı Neden Olur?

Lazer Epilasyon sonrası kaşıntı ile başa çıkmak için ilk öncelik epilasyon yaptırmadan önce jilet ile, Lazer epilasyon yapacağınız bölgenin temizlenmesi istenilmektedir. Bu bölgeyi jilet ile değilde epilatör, ağda tüy dökücü kremler ile temizlemeniz Lazer epilasyon sonrasında kaşıntı oluşması ihtimalini %90 oranında azaltmaktadır.

Lazer Epilasyon Sonrası Kaşıntı İçin Çözümler?

Lazer epilasyon olduktan sonra aşırı derecede kaşıntı mevcut olursa eğer, bölgeyi kaşımak oldukça zararlı bir durum olmaktadır. Bölgeyi kaşımak yerine nemlendirici bir krem kullanmanız daha faydalı olacaktır.

Bu Yazıdaki Konu Başlıkları

15 Şubat 2020 tarihinde eklendi, 803 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git