TR türkiye
sohbet siteleri

Lazer Epilasyon Sonrası Kızarıklık Nasıl Geçer?

Lazer Epilasyon Sonrası Kızarıklık Nasıl Geçer?

Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kolaylıkla kurtulabilir ve sonsuza kadar elveda diyebilirsiniz. Lazer epilasyon 2005 yıllarının başı ile ülkemizde oldukça popüler bir duruma gelmekte ve tercih edilen bir yöntem olmaktadır.

Lazer epilasyon yaptıran kişilerde olağan dışında bazı durumlar görülmesi durumu normal olarak karşılamaktayız. Kendini bilmeyen daha işin ustalık kısmını bilmeden en ucuz bir cihazı alıp üzerine farklı kaliteli bir markanın adını yapıştıran kişiler ülkemizde sıklıkla karşılanmaktadır. Bu durumda ise lazer epilasyon bazı kişilerin korkulu rüyası olmaktadır.

lazer epilasyon sonrası kızarıklık nasıl geçerLazer epilasyon Sonrası Kızarıklık Kimlerde Görülür?

Lazer epilasyon sonrası kızarıklık genellikle görülebilmekte ve Lazer epilasyon sonrası kızarıklık korkulacak bir durum olmamaktadır. Kızarıklık durumu hemen hemen 10 hastanın 6 sında görülen bir durum olduğundan, bu durumla karşılaşanlarda kızarıklık durumu 1-2 gün içerisinde geçmektedir.

Lazer  Epilasyon Sonrası Kızarıklık Nasıl Tedavi Edilir?

Lazer epilasyon sonrası kızarıklık durumunda bölgeyi kaliteli bir nemlendirici krem ile masaj yaparak uygulandığı taktirde, bölgedeki kızarıklığın çok kısa sürede geçtiğini göreceksiniz.

Lazer epilasyon Sonrası Kızarıklık Neden Oluşur?

Lazer epilasyon sonrası kızarıklık genellikle yanlış uygulanan Lazer epilasyon cihazından kaynaklanmaktadır. Işık ayarını tam anlamıyla yapamayan estetisyenlerden kaynaklanmaktadır.

 

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini