Lazer Epilasyon Sonrası Hangi Krem Kullanılmalıdır?

17.02.2020
689
Lazer Epilasyon Sonrası Hangi Krem Kullanılmalıdır?

Lazer epilasyon yaptıran ve yaptıracak arkadaşlarımıza örnek olması maksadıyla örnek olması ve yardımcı olması için bu konuyu hazırlama gereği duydum. Bu yazıda sizlere Lazer epilasyon sonrası kullanmanız gereken kremler hakkında bilgi vereceğim.

Lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarımızda en fazla görülen sorunlardan biri cilt kuruluğu olmaktadır. Cilt kuruluğu sorununda en önemli kullanılacak krem cilt nemlendirici kremlerdir.

Lazer epilasyon Sonrası Cilt Nemlendiri Kremler

Lazer epilasyon sonrası oluşan cilt kuruluğuna Nivea, garnier, Arko vb. ürünlerin cilt nemlendiricilerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir diğer sorun ise, lazer epilasyon sonrası kızarıklık tahriş vb. cilt sorunlarına ise en güzel yöntem uyuşturucu spreylerden geçmektedir. Uyuşturucu sprey veya uyuşturucu kremler kullanmak gerekmektedir.

Lazer Epilasyon Sonrası Cilt Uyuşturucu Kremler

Uyuşturucu kremlere Emla krem anestol pomad vb. kremler örnek verilebilir.

Lazer epilasyon sonrası krem kullanma konusunda, Lazer epilasyon yapan kişinin önerisi doğrultusunda krem veya başka bir ürün kullanınız.

Lazer Epilasyon Sonrası Hangi Krem Kullanılmalıdır?

Not: Lazer epilasyon yaparken olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için lütfen kaliteli firmaları tercih ediniz. Gideceğiniz firmayı daha önceden internet ortamında araştırarak hakkında bilgi edininiz. Çok olumsuz yorum bulunan firmaları tercih etmeyiniz.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.