İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer Epilasyon Test ve Ön Görüşme Seansı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Lazer epilasyon yaptırmaya karar verdikten sonra ilk yapacağımız lazer epilasyon yaptıracağımız merkezi belirlemek ardından da lazer epilasyon uygulamasını gerçekleştirecek olan hekim ile bir ön görüşme yapmaktır. Lazer epilasyon sonuçlarının verimliliği açısından test seansı da dediğimiz bu lazer epilasyon ön görüşme seansı çok önemlidir.

Ön görüşme seansında cilt rengimiz, vücudumuzdaki tüy ve kıl yapısı, alerjik durumlar vs. incelenecek ve uygulanacak lazer epilasyon cihazı veya yöntemi belirlenecektir. Gerekirse uzman hekim tarafından lazer cihazı ile kıllarımıza test atışları da yapılabilir. Ayrıca Lazer epilasyonu uygulamasından sizin beklentilerinizin neler olduğunu paylaşırken, kafanıza takılan soruların en net cevaplarını da bu test seansında, lazer epilasyon öncesi ön görüşmede bulabileceksiniz. Böylece lazer epilasyonun sonuçları için daha işin başında iken olumlu veya olumsuz öngörüler mümkün olabilecektir.

Bir nevi lazer epilasyonun provası olacak olan bu ön görüşme ve test seansında daha önce geçirdiğiniz hastalıkları ve varsa buna bağlı kullandığınız ilaçları mutlaka doktorunuza bildiriniz. Lazer epilasyon öncesi ön görüşme ve test seansı birçok lazer epilasyon merkezinde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

3 Ocak 2011 tarihinde eklendi, 1.447 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git