Lazer Epilasyon Test ve Ön Görüşme Seansı

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

3 Ocak 2011 tarihinde eklendi, 1.167 kez okundu.

Lazer epilasyon yaptırmaya karar verdikten sonra ilk yapacağımız lazer epilasyon yaptıracağımız merkezi belirlemek ardından da lazer epilasyon uygulamasını gerçekleştirecek olan hekim ile bir ön görüşme yapmaktır. Lazer epilasyon sonuçlarının verimliliği açısından test seansı da dediğimiz bu lazer epilasyon ön görüşme seansı çok önemlidir.

Ön görüşme seansında cilt rengimiz, vücudumuzdaki tüy ve kıl yapısı, alerjik durumlar vs. incelenecek ve uygulanacak lazer epilasyon cihazı veya yöntemi belirlenecektir. Gerekirse uzman hekim tarafından lazer cihazı ile kıllarımıza test atışları da yapılabilir. Ayrıca Lazer epilasyonu uygulamasından sizin beklentilerinizin neler olduğunu paylaşırken, kafanıza takılan soruların en net cevaplarını da bu test seansında, lazer epilasyon öncesi ön görüşmede bulabileceksiniz. Böylece lazer epilasyonun sonuçları için daha işin başında iken olumlu veya olumsuz öngörüler mümkün olabilecektir.

Bir nevi lazer epilasyonun provası olacak olan bu ön görüşme ve test seansında daha önce geçirdiğiniz hastalıkları ve varsa buna bağlı kullandığınız ilaçları mutlaka doktorunuza bildiriniz. Lazer epilasyon öncesi ön görüşme ve test seansı birçok lazer epilasyon merkezinde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git