14 Yaşında Lazer Epilasyon Yapılır mı?

09.09.2019
568
14 Yaşında Lazer Epilasyon Yapılır mı?

Soru: Merhaba Editör. Ben Bursadan Aybüke. Lazer Epilasyon yaptırmak konusunda oldukça sıkıntı yaşıyorum çok aşırı derecede çıkan vücut kıllarım beni oldukça heder etmekte ve bazen psikolojimi bile bozmaktadır. Bunun için ne yapabilirim bana yardımcı olun lütfen editör.

Cevap: Merhaba Aybüke. Ben her konuda siz değerli arkadaşlarım için öneriler ve bilgiler sunmaktayım. Senin yaşıtında bir çok bayan uğramakta ve çözümler aramaktadır. Diğer arkadaşlarına önerdiğim gibi kesinlikle 18 yaş altı tedavi uygulanmamalıdır.

14 yaş lazer epilasyon yaptıranlar

Ama eğer genel duruma gelmek istersek ergenliğe giren kişilerde lazer epilasyon yapılması sorun çıkarmamaktadır . Bundan dolayı bir çok tedavi merkezi lazer epilasyon ve güzellik merkezi tedavileri yapmakta hiç çekince bulmamaktadır. Sizlerde Yaşınızın verdiği güzellikler ile ilgilenin güzellik bakım gibi meseleler daha çok erken bu yaşta, yaşınız eğlenme oynama, arkadaşlarınızla vakit geçirme yaşıdır. Bundan dolayı yaşınızın verdiği güzellikleri yaşayınız.

Dipnot: Aynı konu erkeklerde ise ergenliğe giriş ile başlar, ama yine 18 yaş altı yapılması tarafımda tavsiye edilmemekte ve yapıldığında herhangi bir sakıncada bulunmamaktadır.

Sağlıcakla kalın …

Etiketler: 14 yaşında lazer epilasyon yaptıranlar, 14 yaşında lazer epilasyon yapılır mı?

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.