TR türkiye
sohbet siteleri

Özel Bölge Lazer Epilasyon Sorunları! Ayten Hanım

Özel Bölge Lazer Epilasyon Sorunları! Ayten Hanım

Soru: Merhaba editör. Ben Özel bölgeme yaklaşık 6 7 seans lazer yaptırdım fakat bir sonuç göremedim. Acaba önerileriniz nelerdir?

Cevap: Merhaba Ayten Hanım bir çok arkadaşımızın en büyük sorunları arasında yer alan ve oldukça büyük sıkıntılar oluşturan bir bölge olmaktadır Özel Bölge. Bu bölgede ergenlikte bilinmeden yapılan tüy alma yöntemleri ileride oldukça sıkıntılı sancılı bir dönemin başlangıcını doğurmaktadır. Bu sebepledir ki ileri de Özel Bölgenin temizliği ve pürüzsüzlüğünü sağlamak için başvurulan en önemli yöntemler arasında lazer epilasyon yer almakta ve güzel sonuçlar doğurmaktadır.

Genital Bölge Lazer Epilasyon SorunlarıAyten Hanımın soruda yöneltmiş olduğu 6-7 seans gidip fakat bir sonuç alamamasının altında bir kaç neden yatmaktadır? Birincisi gittiği lazer epilasyon firmasının hangi bölgeye hangi lazer epilasyon cihazını kullanması gerektiğini bilmemesi vede ışık ayarını tam yapamaması.

İkincisi ise Ayten Hanımın Özel Bölgesinde yer alan kıllanmaların çok aşırı derecede kalınlaşması ve sıklaşmasından da kaynaklanmaktadır. Tabi lazer epilasyon yöntemleri aşırı derecede kalınlaşmış ve çoğalmış kılların temizlemesinde birazcık zorlandığını bildirmek isteriz.

Bu sebepledir ki bu tarz aşırı derecede kalınlaşmış ve sıklaşmış kıl bölgelerine iğneli epilasyon yaptırdıktan sonra lazer epilasyon yaptırmak daha faydalı olacaktır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini