İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer? Merve Hanım

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

8 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 1.256 kez okundu.

Son Güncelleme Nisan 15th, 2018 Saat 12:11 pm yapılmıştır

Soru: Merhaba hocam ben Merve. Koltuk altıma lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Süre olarak koltuk altı lazer epilasyon kaç seans sürer ve bu arada fiyat olarak ne kadar tutacağını belirtirseniz sevinirim.

Cevap: Merhabalar Merve Hanım. Bir çok konuda bir çok arkadaşımızın en büyük sorunları arasında koltuk altı kılları yer almaktadır. Bir çok yönden kötü görüntüye sebep olan koltuk altı kılları Özel Bölge günlerde  ve kolsuz elbise modellerinde koltuk altının ortada olması dolasıyla öz güven eksikliğine sebep olmaktadır.

Tabi bu konuda bir çok arkadaşımız kendi bünyelerinde çözümler aramakta ve kendince bazı çözümler bulmaktadır. Farklı farklı ürünler kullanan arkadaşlarımız; gerek tüy dökücüler, gerek jilet, gerek epilatör, gerek depilatör yöntemleri bir çok arkadaşımızın kendi aralarında kullandıkları yöntemler arasında yer almaktadır.

Tabi her ne kadar yukarıda kullanılan yöntemler geçici çözümler sunsada bu yöntemler belirli bir süre sonunda çok ama çok sıkıcı olmaktadır. Bu sıkıntılı dönemden kurtulma ve kesin çözümler sunan lazer epilasyon yöntemleri bir çok yönden aktif bir biçimde kullanılmakta ve kesin çözümler sayesinde bir çok arkadaşımızın ilk kullandığı yöntemler olmaktadır.

Gelelim asıl meseleye dersek koltuk altı lazer epilasyon aktif olarak en çok tercih edilen lazer epilasyon bölgesi olarak seçilmektedir.

Koltuk altı lazer epilasyon ortalama olarak erkeklerde 45 TL, bayanlarda ise 35 TL’lik seans fiyatları ile sunulmaktadır. Aynı zamanda koltuk altı lazer epilasyon ortalama olarak 6 seans sürmektedir. Toplam tutar erkeklerde 245 TL, bayanlarda ise 210 TL tutmaktadır. Bu fiyat bazında fiyatları değerlendirmeniz yararınıza olacaktır. Tüysüz, kılsız günler dilerim… :)

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git