TR türkiye
sohbet siteleri

Göğüs Arası Lazer Epilasyon Fiyatı

Göğüs Arası Lazer Epilasyon Fiyatı

Soru: Merhaba editör Ben Gülen Gündüz merak ettiğim bir konu var göğüslerimin arasında aşırı derecede kıllanma mevcut acaba bu kıllanmalar kaç seansta biter ve seans ücreti ne kadardır?

Cevap: Merhaba Gülen bu soruyu sormandan dolayı teşekkür ederim tam da bu konu hakkında detaylı bir makale yazma hazırlığındayken senin sorunuda cevaplamak isterim. Göğüs arası bayanlarımızın en çok sıkıntı yaşadığı ve rahatsız olduğu bir bölge olarak karşımıza çıkmaktadır.

Göğüs arası tüylenmeler göz zevkini fazlasıyla bozmakla kalmayıp aynı derecede çirkin bir görüntü imagesoluşturmaktadır. Bir çok bayan arkadaşımızın bu konuda araştırma yapmadan kullandıkları tüy dökücü kremler ve jilet benzeri ürünler ile göğüs arasındaki tüylenmelere müdahale etmesi sonucu daha sert ve koyu renkli tüylere merhaba demiş olmaktadırlar. Göğüs arası tüylenmeleri kendiniz çözmeden herhangi bir sağlık kuruluşu veya güzellik merkezine başvurmanız durumunda çok kısa sürecek sadece 2-3 seansta kurtulabileceğiniz göğüs arası kıllarınıza kendi müdahaleniz sonucunda daha uzun olan seanslarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Sorunuza gelecek olursak aşırı derece kıllanmanın olduğunu söylemektesiniz. Bu bölgeyi tam olarak görmeden kaç seans süreceğini söylemek pek mümkün olmasa da benzer şekilde gelen hastalarımın sorunlarına benzeterek ortalama 4-7 seans süreceğini ve her seansın Ortalama 50 TL arasında tutacağını bildirmek isterim….

Tekrar Merhaba Diğer sorunun cevabını yeni bir konu açmak yerine burada cevaplayalım. Lazer ve iğneli epilasyon yaptırmadan önce vücut tipi ve vücudun bunu nasıl karşılayacağı konusu araştırılıp yapılmalıdır. Eğer her iki yöntemde uygun ise vücut tipinize lazer ile yaptırmanız daha uygun olmaktadır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini