İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lekeler için Seans Ücreti Ne Kadar?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

8 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 602 kez okundu.

Soru: Hocam Cilt lekeleri için seans ücreti ne kadardır açıklar mısınız.

Merhaba değerli okuyucum Sultan.  Lekeler ile ilgili sorduğun soru için teşekkür ederim. Lekeler ve lekelerle alakalı olarak en çok hastalarımız tarafından bilgi istenilen bir konu olmaktadır. İnsan cildi üzerinde doğumda oluşan lekeler ve doğum sonrası oluşan lekeler olarak ayırmak daha mantıklı gelmektedir.

Doğum öncesi oluşan lekeler ile ilgili olarak lazer cihazlarının çok başarılı olmadığını söyleyebiliriz. Ama daha sonradan oluşan cilt lekeleri için en uygun cihaz Q Switched Nd Yag lazer cihazımızdır. Çok güzel başarılı sonuçlar vermekte ve bir çok lekede gerçekten kalitesini göstermektedir.

Her şey de olduğu gibi cilt lekelerinde de lekenin türü cinsi boyutu seans

ücretlerine etki etmektedir ve seans sürelerini kısaltıp uzatmaktadır. Cilt lekeleri için genel olarak ortalama bir tutar söylemem gerekirse bu fiyat her seans için 80-120 TL arasında bir tutar tutmaktadur.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git