Hamileyken Lazer Epilasyon Yaptıranlar?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

1 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 404 kez okundu.

Soru: Merhaba hocam 4 Aylık hamileyim ve koltuk altıma lazer epilasyon yaptırmak istiyorum Acaba deneyimleriniz benimle paylaşır mısınız? Birde uygun olup olmadığı hakkında bilgi verir misiniz?

Cevap: Bu günlerde moda oldu diyebiliriz aslında hamile arkadaşlarımızın lazer epilasyon yaptırmaya öncelik vermesi. Lazer epilasyon yaptırmanın bu kadar elzem bir durum olmadığını sizde bilmektesiniz bende. Bir çok hastam bulunmakta ve hepsi nedense sanki hamile olmayı beklemişler gibi hamile olduklarında gelip lazer epilasyon yaptırmak istiyoruz Hocam diyorlar.

Bir çok hastama ben kesinlikle lazer epilasyon yaptırmak istemiyorum ve 2 katı fiyat önermelerine rağmen kesinlikle yapmamaktayım. Şimdi Bazılarınız sormaktadır içlerinde. Eee Lazer epilasyon hani vücuda zararı yoktu. “Evet bende diyorum lazer epilasyonu vücuda zararı yoktur” Ama her şeyi önceden önlemini almak gerekir. Şayet zararı olmadığını bilmekteyiz. Ama ileri ki zamanlarda çıkabilecek bir sorunu bile şimdiden düşünüp ona göre işlem yapmalıyız. Binbir zahmet ile bir bebiş dünyaya getirmek için zahmet verirken dünyaya gelecek olan bebişimizi lazer ışınları ile anne karnında onların keyiflerini kaçırmak bence mantıklı olmamaktadır.

Hamile arkadaşlarımızın, hamilelikten dolayı vücutlarında değişen hormonlar, bazı bölgelerimizde kıllanmalar fazla olmaktadır. Bu soruna karşı bayan arkadaşlarımız hemen kesin çözüm arama durumuna düşmekte ve lazer epilasyon üzerine yoğunlaşmaktadır. Bu durumun psikolojik ve hormonal olduğunu unutmamak gerekmekte ve bu durumu eşinizle birlikte üstesinden gelmeniz size daha yardımcı olacaktır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git