İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Hamileyken Lazer Epilasyon Yaptıranlar?

01.11.2017
616
Hamileyken Lazer Epilasyon Yaptıranlar?

Soru: Merhaba editör 4 Aylık hamileyim ve koltuk altıma lazer epilasyon yaptırmak istiyorum Acaba deneyimleriniz benimle paylaşır mısınız? Birde uygun olup olmadığı hakkında bilgi verir misiniz?

Cevap: Bu günlerde moda oldu diyebiliriz aslında hamile arkadaşlarımızın lazer epilasyon yaptırmaya öncelik vermesi. Lazer epilasyon yaptırmanın bu kadar elzem bir durum olmadığını sizde bilmektesiniz bende. Bir çok kişi bulunmakta ve hepsi nedense sanki hamile olmayı beklemişler gibi hamile olduklarında gelip lazer epilasyon yaptırmak istiyoruz Editör diyorlar.

Bir çok hastaya ben kesinlikle lazer epilasyon yaptırmayı önermiyorum. Şimdi Bazılarınız sormaktadır içlerinde. Eee Lazer epilasyon hani vücuda zararı yoktu. “Evet bende diyorum lazer epilasyonu vücuda zararı yoktur” Ama her şeyi önceden önlemini almak gerekir. Şayet zararı olmadığını bilmekteyiz. Ama ileri ki zamanlarda çıkabilecek bir sorunu bile şimdiden düşünüp ona göre işlem yapmalıyız. Binbir zahmet ile bir bebiş dünyaya getirmek için zahmet verirken dünyaya gelecek olan bebişimizi lazer ışınları ile anne karnında onların keyiflerini kaçırmak bence mantıklı olmamaktadır.

Hamile arkadaşlarımızın, hamilelikten dolayı vücutlarında değişen hormonlar, bazı bölgelerimizde kıllanmalar fazla olmaktadır. Bu soruna karşı bayan arkadaşlarımız hemen kesin çözüm arama durumuna düşmekte ve lazer epilasyon üzerine yoğunlaşmaktadır. Bu durumun psikolojik ve hormonal olduğunu unutmamak gerekmekte ve bu durumu eşinizle birlikte üstesinden gelmeniz size daha yardımcı olacaktır.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.