TR türkiye
sohbet siteleri

Hamileyken Lazer Epilasyon Yaptıranlar?

Hamileyken Lazer Epilasyon Yaptıranlar?

Soru: Merhaba editör 4 Aylık hamileyim ve koltuk altıma lazer epilasyon yaptırmak istiyorum Acaba deneyimleriniz benimle paylaşır mısınız? Birde uygun olup olmadığı hakkında bilgi verir misiniz?

Cevap: Bu günlerde moda oldu diyebiliriz aslında hamile arkadaşlarımızın lazer epilasyon yaptırmaya öncelik vermesi. Lazer epilasyon yaptırmanın bu kadar elzem bir durum olmadığını sizde bilmektesiniz bende. Bir çok kişi bulunmakta ve hepsi nedense sanki hamile olmayı beklemişler gibi hamile olduklarında gelip lazer epilasyon yaptırmak istiyoruz Editör diyorlar.

Hamileyken Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Bir çok hastaya ben kesinlikle lazer epilasyon yaptırmayı önermiyorum. Şimdi Bazılarınız sormaktadır içlerinde. Eee Lazer epilasyon hani vücuda zararı yoktu. “Evet bende diyorum lazer epilasyonu vücuda zararı yoktur” Ama her şeyi önceden önlemini almak gerekir. Şayet zararı olmadığını bilmekteyiz. Ama ileri ki zamanlarda çıkabilecek bir sorunu bile şimdiden düşünüp ona göre işlem yapmalıyız. Binbir zahmet ile bir bebiş dünyaya getirmek için zahmet verirken dünyaya gelecek olan bebişimizi lazer ışınları ile anne karnında onların keyiflerini kaçırmak bence mantıklı olmamaktadır.

Hamile arkadaşlarımızın, hamilelikten dolayı vücutlarında değişen hormonlar, bazı bölgelerimizde kıllanmalar fazla olmaktadır. Bu soruna karşı bayan arkadaşlarımız hemen kesin çözüm arama durumuna düşmekte ve lazer epilasyon üzerine yoğunlaşmaktadır. Bu durumun psikolojik ve hormonal olduğunu unutmamak gerekmekte ve bu durumu eşinizle birlikte üstesinden gelmeniz size daha yardımcı olacaktır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini