İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Hamileyken Epilasyon Aleti Kullanılır Mı?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

2 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 369 kez okundu.

Soru: Merhaba Hocam ben İstanbul Esenyurt’tan Tülay.  Hamileyim ve vücudumda bulunan kıllara bir kere epilasyon yaptırdım ve sonrasında hamile olduğumu öğrendim. Şimdi sormak istediğim sorum ise hamile iken epilasyon yapılır mı Cevabınız nedir?

Cevap: Merhaba Tülay Hanım ilk olarak bebek sahibi olacaksınız şimdiden sizi kutlarım. Bebek sahibi olmak her çiftin en önemli hayat değişikliklerine sebep olan bir konu olmaktadır. Bebek sahibi olmak hamile iken başlayan sorunlar neticesinde sıkıntılar başlamakta ve çözümler aranmaktadır.

İlk olarak şunu bilmenizde fayda olacağını bildirmek isterim. Bir kereden birşey olmaz. diyip konuma başlamak istiyorum bir kere bilmeyip epilasyon yapmak herhangi bir zararı olmamaktadır. Şimdi konuya en güzel örnek vermek gerekirse epilasyon ile epilatör arasında ki ayrımı bilmek gerekir. Epilasyon denilen cihaz lazer ışıkları ile çalışan bir modern ağda olmakta. Epilatör ise modern tıraş makinesi olmaktadır.

Hamile iken evde foto epilasyon yada bir diğer deyişle epilasyon yaptırmak kesinlikle önermemekteyiz. Ama epilatör denilen modern tıraş makineleri ise kullanmakta herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Sizlerde eğer hamile iseniz lütfen lazer cihazlarından x-ray araçlarından uzak durunuz. İstenmeyen tüylerinize biraz daha eski çözümler olan jilet,tüy dökücü ve ağda yaptırmanız daha sağlıklı olacaktır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git