TR türkiye
sohbet siteleri

Hamileyken Epilasyon Aleti Kullanılır Mı?

Hamileyken Epilasyon Aleti Kullanılır Mı?

Soru: Merhaba Editör ben İstanbul Esenyurt’tan Tülay.  Hamileyim ve vücudumda bulunan kıllara bir kere epilasyon yaptırdım ve sonrasında hamile olduğumu öğrendim. Şimdi sormak istediğim sorum ise hamile iken epilasyon yapılır mı Cevabınız nedir?

Cevap: Merhaba Tülay Hanım ilk olarak bebek sahibi olacaksınız şimdiden sizi kutlarım. Bebek sahibi olmak her çiftin en önemli hayat değişikliklerine sebep olan bir konu olmaktadır. Bebek sahibi olmak hamile iken başlayan sorunlar neticesinde sıkıntılar başlamakta ve çözümler aranmaktadır.

İlk olarak şunu bilmenizde fayda olacağını bildirmek isterim. Bir kereden birşey olmaz. diyip konuma başlamak istiyorum bir kere bilmeyip epilasyon yapmak herhangi bir zararı olmamaktadır. Şimdi konuya en güzel örnek vermek gerekirse epilasyon ile epilatör arasında ki ayrımı bilmek gerekir. Epilasyon denilen cihaz lazer ışıkları ile çalışan bir modern ağda olmakta. Epilatör ise modern tıraş makinesi olmaktadır.

Hamileyken Epilasyon Aleti Kullanılır Mı

Hamile iken evde foto epilasyon yada bir diğer deyişle epilasyon yaptırmak kesinlikle önermemekteyiz. Ama epilatör denilen modern tıraş makineleri ise kullanmakta herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Sizlerde eğer hamile iseniz lütfen lazer cihazlarından x-ray araçlarından uzak durunuz. İstenmeyen tüylerinize biraz daha eski çözümler olan jilet,tüy dökücü ve ağda yaptırmanız daha sağlıklı olacaktır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini