TR türkiye
sohbet siteleri

Hastaneye mi Güzellik Merkezine mi Gitmeliyim? İkiside Buz Lazer Epilasyon

Hastaneye mi Güzellik Merkezine mi Gitmeliyim? İkiside Buz Lazer Epilasyon

Soru: Merhaba editör erkeğim öncelikle ve kemer üstü lazer epilasyona yazıldım paket şeklinde ve bir hastahane içerisinde bana yüzde yüze kadar garanti verdi ama 3000 tl gibi bir fiyat çıktı anlaştım ve bir seansta gittim doğrusu ama malum yaz aylarındayız ve vücudum oldukça yandı biraz daha araştırdım diğer firmaları ve bercislina diye bir firmanın 500 TL ye kemer üstü buz lazerin mevcut olduğunu gördüm sizce buz lazer kalın ve siyah kıllarda etkisi nedir? Ve şu anda mevcuta bir seanslık bir yere gidip oldum ama fiyatı çok ve acı verecek şekilde lazer oldum burayı bırakıp 500 TL olan buz lazer yapıyoruz diyen yere mi gitmeliyim? Sorum biraz uzun cevabınız için şimdiden teşekkür ederim ☺️

Hastaneye mi Güzellik Merkezine mi Gitmeliyim? İkiside Buz Lazer Epilasyon

Cevap: Merhabalar şimdi en başta bir konuyu ele almak lazım oda buz lazerin ne olduğu. Buz lazer adı altında cihaz ismi gibi nitelendirilen işlem cihaz ismi değildir. Buz lazer demek başlığın donma derecesine varan soğutma sistemine ulaşması ve 4 mevsim lazer yapılabilme imkanı demektir. Bir çok farklı farklı cihaz kategorisindeki cihazlarda buz başlık mevcuttur. Şayet bir kaç firma bunu pazarlama stratejisi gibi göstererek insanları mağdur etmektedir. Türkiye şartlarında en kaliteli ve güzel sonuçlar doğuran cihazlar Diyot ve Alenxandrite cihazlardır. Tabi diyod ve alenxandrie cihazlarada buz başlıklı ürün bulmak mümkündür.

Şimdi diğer sorunuza gelirsek. Alenxandrite, diyot ve nd:yag cihazları uzman kişilerin kliniklerde kullanılması mümkündür. Aslında ilk olarak gittiğiniz Hastane ortamında yapılan cihazın türünü öğrenip oraya gitmeniz daha faydalı olacaktır. Telefonla kliniği arayıp cihaz türünü sorunuz. Bu şekilde daha faydalı olacaktır.

Diğer sorunuza gelirsek. Kalın koyu ve sık çıkan kıllarda en etkili yöntem Diyod lazer epilasyondur. Eğer acı hissediyorsanız, uyuşturucu spreyler kullanarak bu işlemi daha az acılı bir duruma getirebilirsiniz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini