TR türkiye
sohbet siteleri

Kirpik Ekimi Fiyatı? Zübeyde Karaduman

Kirpik Ekimi Fiyatı? Zübeyde Karaduman

Soru: Merhaba editör kirpik ekimi yaptırmak istiyorum da bütçeme uyup uymaması konusunda sizlerden ortalama bir fiyat alabilir miyim?

Cevap: Uzman 
Merhaba değerli arkadaşım. Kirpik ektirmeye ilk önce karar vermeden önce kaliteli ve işini düzgün yapan kliniklerin araştırılması gerekmektedir. Kirpik ekimi işleminin fiyat olarak hiç bir şekilde öneminin olmaması daha çok kirpik ekiminin düzgün yapılması

kirpik ekimi fiyatı

gerekmektedir.

Kirpik ekimi yaptırmak isteyen hastalarımızın ense kökünden veya kasık bölgesinden alınan kıllar ile kirpik ekimi yapılmaktadır. Bu bölgelerden alınan kıllar sayesinde ömür boyu dökülmeyen kirpiklere sahip olmanızı sağlamaktadır. Bu bölgelerden alınıp kirpiğe ekilen kıllar ortalama 60-70 adet kıl kökünün göz kapağına paralel olarak yerleştirilip ekilir.

Kirpik ekimi yapan hastalarımızın ortalama iyileşme süresi genel olarak 6-8 gün sürmekte ve ekim işleminden 2 saat sonra günlük işlemlerini yapabilmektedirler.

Kirpik Ekimi Fiyatı

Sözü çok uzatmadan kirpik ekimi fiyatları il il değişse de ortalama olarak bu fiyat 2000-3000 TL arasında değişmektedir. Sağlıklı günler dilerim.

Kirpik Ekimi Nasıl Yapılır ? Video

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini