Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Yapılmaz? Deniz Hanım

13.09.2017
1.052
Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Yapılmaz? Deniz Hanım

Soru: Merhaba editör 18 yaşındayım lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ama neredeyse vücudumun tümü istenmeyen tüylerle kaplı acaba lazer epilasyon hangi bölgelere yapılmaz? İkinci sorum ise tüm vücut ortalama fiyat nedir?

Cevap: Merhaba Deniz Hanım. İnsan vücudunun yapısal farklılıklar sebebiyle bazısında hiç kıl olmazken bazısında ise çok fazla kıl olması olasılık sebebidir. Geçmiş yıllar da bu olaya çözüm sadece ağda, ip ve jilet gibi çözümler sunulurken şuan da bu istenmeyen kıllara lazer epilasyon ile kalıcı olarak bir çözüm sunmak mümkündür.

Yaşınızın da genç olması sebebi ile lazer epilasyon yaptırmanız sizin için herhangi bir ters etki göstermemesi ile birlikte kısa sürede istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Lazer epilasyonun en güzel yanlarından birinin bilindik herhangi bir yan etkisinin olmamasından kaynaklı olarak vücudunuzun hemen LAZER epilasyon hangi bölgelere yapılmazhemen her bölgesinde kullanmanızda sakınca bulunmamaktadır.

Lazer epilasyon da tek kural olarak geçen “göz ve göz çevresi” üzerinde kesinlikle uygulanması hem yasak hemde zararlıdır. Bu sebepledir ki göz ve göz çevresine lazer epilasyon yapılmamalı ve lazer epilasyon yapılırken kesinlikle ama kesinlikle koruyucu gözlük takılması gerekmektedir.

Bir diğer sorunuza gelecek olursam Tüm vücut lazer epilasyon paket fiyat olarak firmalardan anlaşmanız sonucu ile ortalama olarak 2000 TL gibi bir fiyata 8 seanslık lazer epilasyon paketi yaptırabilirsiniz. Dilerseniz de 2200 gibi bir fiyata ise Kredi kartına 9 taksit avantajından yararlanabilirsiniz. Ortalama olarak hesaplarsak tüm vücudunuz üzerinden yapacağınız lazer epilasyon sonucunda kaliteli bir firma aracılığı ile hemen hemen tüylerinizin %80-85 gibi bir oranından kurtulabilirsiniz. Sağlıklı tüysüz günler dilerim.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.