TR türkiye
sohbet siteleri

Gillette Venus Tıraş Bıçağı Kullananlar? Kullanıcı Yorumları

Gillette Venus Tıraş Bıçağı Kullananlar? Kullanıcı Yorumları

Bu aralar tv reklamlarında baya baya denk geldiğimiz ve her defasında merakla incelediğimiz bir ürün olan bayanlar için gillette venus breeze tıraş bıçağını kullanalım dedik.

Bir kaç arkadaşımızın bizlere mail ile ulaşması sonucu bu konu hakkında bir yazı yazma ve kullanımı hakkında sizlere bilgi verme gereği duyduğumuzu anlatamadan geçemeyeceğim.

Kutusunu açtıktan sonra elinize aldığınızda ürünün kalitesini hissediyorsunuz. Çok beğendiğimi demeden geçemeyeceğim. Ürün fazlasıyla sağlam ve kalite koktuğunu bildirmek isterim. Ürünün en güzel Özel Bölgeliklerinden biride köpük ihtiyacınızın olmamasıdır. Ürünün kendi üzerinde bulunan jel barları sayesinde sadece ıslatarak kullanmanız yeterlidir.

Gillette Venus Tıraş Bıçağı Kullananlar?

Ürünün üzerinde bulunan jelin içerisinde yer alan zengin yağlar sayesinde kaygan bir şekilde tıraş yapmanızı sağlamaktadır. Bu ürünü kullanırken aynı zamanda biz ne sabun, ne jel, ne köpük kullanmadık, bunu kullanmamıza rağmen on numara bir tıraş sundu bize Venus Breeze tıraş makinesi.

Ürünü biz neredeyse 3-4 bölgede kullandık. Kullandığımız bölgeler göğüs, kollar, koltuk altı ve Özel Bölge olmaz üzere 4 bölgemizde kullanmamız aynı zamanda ürünün içerisinde bulunan duş başlığı sayesinde Özel Bölge koltuk altı bölgenizi duş başlığı ile kullanmanızı sağlayacak yedek başlıkları da mevcuttur.

Biz ürünü çok çok beğenerek kullandık. Kullanacak arkadaşlara da çok ama çok önereceğim. Fiyat ve performans konusunda oldukça sağlam ve kullanışlı olan aynı zamanda uygun fiyatı 15-25 TL arasındaki fiyatı ile bizleri gerçekten kendine hayran bıraktı. Ürün hakkında kullanıcı yorumlarını sizlere iletelim.

Gilette Venus Kullanıcı Yorumları

Gillette Venus Breeze Tıraş Bıçağı Kullananlar Kullanıcı Yorumları

Önder: Ürün gayet iyi ve kullanışlı.tahriş yapmıyor ve güzel kokuyor.daha ne olsun.

Aslı: Ürünü almadan önce çok araştırdım. Çoğunluğun memnun olduğu bir urundu. Ben aldım ve denedim. Gerçekten çoğunluğun beğendiği kadar var. Rahat ve cilde zarar vermeden kullanım söz konusu.

Kübra: Fiyatı ve performansı birbiriyle paralel ve kesinlikle kurtarıcı bir ürün herkese tavsiye ederim.

Cansu: Ürün gayet güzel. iki bıçağa göre fiyat i zaten uygun. jel bar sayesinde hiç tahriş ya da çizik olmuyor. hatta aceleniz olduğu zamanlar için ideal.

Pınar: Bu ürünle tahrişi minimuma indirdim.Bunun yanında kullanımı da kolay artı fiyat olarak da uygun.Denenmeli.

Tuğçe: kutusunda da dediği gibi ipeksi bir cilt. Gerçekten de kullanınca bunu fark ettim ve artık favorilerim arasına girdi.

Gillette Venus breeze Tıraş Bıçağı, Gillette Venus Embrace Tıraş Bıçağı, Gillette Orijinal Tıraş Bıçağı,

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini