İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Gillette Venus Tıraş Bıçağı Kullananlar? Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Bu aralar tv reklamlarında baya baya denk geldiğimiz ve her defasında merakla incelediğimiz bir ürün olan bayanlar için gillette venus breeze tıraş bıçağını kullanalım dedik.

Bir kaç arkadaşımızın bizlere mail ile ulaşması sonucu bu konu hakkında bir yazı yazma ve kullanımı hakkında sizlere bilgi verme gereği duyduğumuzu anlatamadan geçemeyeceğim.

Kutusunu açtıktan sonra elinize aldığınızda ürünün kalitesini hissediyorsunuz. Çok beğendiğimi demeden geçemeyeceğim. Ürün fazlasıyla sağlam ve kalite koktuğunu bildirmek isterim. Ürünün en güzel Özel Bölgeliklerinden biride köpük ihtiyacınızın olmamasıdır. Ürünün kendi üzerinde bulunan jel barları sayesinde sadece ıslatarak kullanmanız yeterlidir.

Gillette Venus Tıraş Bıçağı Kullananlar?

Ürünün üzerinde bulunan jelin içerisinde yer alan zengin yağlar sayesinde kaygan bir şekilde tıraş yapmanızı sağlamaktadır. Bu ürünü kullanırken aynı zamanda biz ne sabun, ne jel, ne köpük kullanmadık, bunu kullanmamıza rağmen on numara bir tıraş sundu bize Venus Breeze tıraş makinesi.

Ürünü biz neredeyse 3-4 bölgede kullandık. Kullandığımız bölgeler göğüs, kollar, koltuk altı ve Özel Bölge olmaz üzere 4 bölgemizde kullanmamız aynı zamanda ürünün içerisinde bulunan duş başlığı sayesinde Özel Bölge koltuk altı bölgenizi duş başlığı ile kullanmanızı sağlayacak yedek başlıkları da mevcuttur.

Biz ürünü çok çok beğenerek kullandık. Kullanacak arkadaşlara da çok ama çok önereceğim. Fiyat ve performans konusunda oldukça sağlam ve kullanışlı olan aynı zamanda uygun fiyatı 15-25 TL arasındaki fiyatı ile bizleri gerçekten kendine hayran bıraktı. Ürün hakkında kullanıcı yorumlarını sizlere iletelim.

Gilette Venus Kullanıcı Yorumları

Önder: Ürün gayet iyi ve kullanışlı.tahriş yapmıyor ve güzel kokuyor.daha ne olsun.

Aslı: Ürünü almadan önce çok araştırdım. Çoğunluğun memnun olduğu bir urundu. Ben aldım ve denedim. Gerçekten çoğunluğun beğendiği kadar var. Rahat ve cilde zarar vermeden kullanım söz konusu.

Kübra: Fiyatı ve performansı birbiriyle paralel ve kesinlikle kurtarıcı bir ürün herkese tavsiye ederim.

Cansu: Ürün gayet güzel. iki bıçağa göre fiyat i zaten uygun. jel bar sayesinde hiç tahriş ya da çizik olmuyor. hatta aceleniz olduğu zamanlar için ideal.

Pınar: Bu ürünle tahrişi minimuma indirdim.Bunun yanında kullanımı da kolay artı fiyat olarak da uygun.Denenmeli.

Tuğçe: kutusunda da dediği gibi ipeksi bir cilt. Gerçekten de kullanınca bunu fark ettim ve artık favorilerim arasına girdi.

Gillette Venus breeze Tıraş Bıçağı, Gillette Venus Embrace Tıraş Bıçağı, Gillette Orijinal Tıraş Bıçağı,

13 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 684 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git