Lazer Epilasyon Kanser Yapar Mı?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

4 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 733 kez okundu.

Soru: Merhaba Hocam. Lazer epilasyon (alexandra) kanser ediyor mu? zararı var mı?en az kaç yaşımda lazer epilasyona başlamalıyım şuan lise 2.sınıfım 16 yaşımdayım.

Cevap: Ah canım keşke birazda cinsiyetinden bahsetseydin de sana göre cevap verseydim. Şimdi vereceğim cevaplar ortak cevaplar olmaktadır. Lazer epilasyon yöntemi istenmeyen tüylere, ağda jilet tüy dökücü gibi geçici çözümler yerine kalıcı ve pürüzsüz çözümler sunmaktadır. Her hafta temizlemek yerine vücudunuzun bölgesinin bölge farklılıklarına göre yapacağınız lazer epilasyon sizlere kolay ve güzel bir hizmet tüylerinizden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Lazer Epilasyon Kanser Yapar Mı?

Lazer epilasyon uzun yıllardır kullanılmakta ve bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmaktadır. Şayet bahsettiğin ve FDA onaylı cihazlar ile bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Ve FDA onaylı herhangi bir lazer epilasyon cihazının kanser gibi bir durumu da bulunmamaktadır.

Lazer Epilasyonun Zararı Var Mı?

Lazer epilasyon profesyonel ve işinden iyi anlayan kişiler tarafından kullanıldığında herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Ama işten anlamayan daha yeni yetme kişilerin uyguladığı bilinçsiz lazer atışlarının vücutta çillere neden olmaktadır. Bu sebeple epilasyon firması seçerken iyi düşünmeniz gerekmektedir.

En Az Kaç Yaşında Lazer Epilasyona Başlamalıyım?

Lazer epilasyon aslında yaş ile pek alakası olmamaktadır. Ama ben hastalarım da daha doğrusu genç hastalarım da büyümeyi tamamlayıp tamamlamadığına bakarım hala gelişmekte olan bireylere lazer epilasyonu tercih etmemekte ve yapmamaktayım. Bu sebeple sende beni dinlersen en az 18 yaşını beklemelisin.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git