TR türkiye
sohbet siteleri

Lazer Epilasyon Kanser Yapar Mı?

Lazer Epilasyon Kanser Yapar Mı?

Soru: Merhaba Editör. Lazer epilasyon (alexandra) kanser ediyor mu? zararı var mı?en az kaç yaşımda lazer epilasyona başlamalıyım şuan lise 2.sınıfım 16 yaşımdayım.

Cevap: Ah canım keşke birazda cinsiyetinden bahsetseydin de sana göre cevap verseydim. Şimdi vereceğim cevaplar ortak cevaplar olmaktadır. Lazer epilasyon yöntemi istenmeyen tüylere, ağda jilet tüy dökücü gibi geçici çözümler yerine kalıcı ve pürüzsüz çözümler sunmaktadır. Her hafta temizlemek yerine vücudunuzun bölgesinin bölge farklılıklarına göre yapacağınız lazer epilasyon sizlere kolay ve güzel bir hizmet tüylerinizden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Lazer Epilasyon Kanser Yapar Mı?

Lazer epilasyon uzun yıllardır kullanılmakta ve bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmaktadır. Şayet bahsettiğin ve FDA onaylı cihazlar ile bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Ve FDA onaylı herhangi bir lazer epilasyon cihazının kanser gibi bir durumu da bulunmamaktadır.

Lazer Epilasyonun Zararı Var Mı?

lazer epilasyon ve kanser

Lazer epilasyon profesyonel ve işinden iyi anlayan kişiler tarafından kullanıldığında herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Ama işten anlamayan daha yeni yetme kişilerin uyguladığı bilinçsiz lazer atışlarının vücutta çillere neden olmaktadır. Bu sebeple epilasyon firması seçerken iyi düşünmeniz gerekmektedir.

En Az Kaç Yaşında Lazer Epilasyona Başlamalıyım?

Lazer epilasyon aslında yaş ile pek alakası olmamaktadır. Ama ben hastalarım da daha doğrusu genç hastalarım da büyümeyi tamamlayıp tamamlamadığına bakılır hala gelişmekte olan bireylere lazer epilasyonu tercih etmemekte ve yapılmamalıdır. Bu sebeple sende beni dinlersen en az 18 yaşını beklemelisin.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini