TR türkiye
sohbet siteleri

Lazer Epilasyon Sonrası Kıl Tekrar Çıkar Mı?

Lazer Epilasyon Sonrası Kıl Tekrar Çıkar Mı?

Soru: merhaba editör Lazer ile epilasyon yapıldığında kıl tekrar çıkar mı?

Cevap: Merhaba Ali Soysal lazer epilasyon  birçok konuda ele aldığımız zamsn bariz bir şekilde ağda, jilet,  epilatör, tüy azaltıcı krem gibi konularda tekrar tekrar kılların daha kalın çıkmasını engellemek de ve bariz şekilde azalmasına yardımcı olmaktadır.

Nitekim lazer epilasyon sağlıklı bir şekilde faydalanabilmeniz için ilk önce bilinmesi gereken konu vücut tipinize göre kullanılan lazer epilasyon cihazı dır. Vücut tipinize aykırı olarak kullanılan lazer epilasyon cihazları Fayda sağlamanın aksine daha çok zarar sağlamaktadır.

Kılların daha az çıkmasını engelleyip daha çok çıkmasına ya da geçici bir süre kıllanmanın azalmasına sebep olmaktadır. Vücut tipine uygun bir şekilde kullanılan lazer epilasyon cihazları vücuda tam bir şekilde uyumlu olup kılların tekrar nükse etmesini engellemektedir.

Seçeceğiniz kaliteli lazer epilasyon firması bu konularda uzmanlık göstermiş olup hangi vücut tipine hangi lazer epilasyon cihazının daha faydalı olduğunu bilmesi gerekmektedir. Nitekim merdiven altı diye tabir ettiğimiz 2 günlük firmaların tercih edilmemesi en büyük sebepleri arasında yer almaktadır.

epila animSadece tek bir lazer epilasyon cihazı bulundurması ve ayrıca vücut tipine göre hangi lazer epilasyon cihazının daha faydalı olduğunu bilmemektedirler.

Çünkü bir vücuda uygun olan lazer epilasyon cihazının tenin üzerinde değerlendirilmesi uzun uğraşlar ve süreçler gerektirmektedir. Bu ise esnaf ağzı ile söylediğimizde ustalık diye tabir ettiğimiz bir olguyu oluşturmaktadır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini