TR türkiye
sohbet siteleri

lazer epilasyon yaptırıp tüylerim bitti diyenler?

lazer epilasyon yaptırıp tüylerim bitti diyenler?

Lazer epilasyon bir çoğumuzun en merak ettiği ve başka arkadaşlarımızın en çok yorumlarını merak ettiğimiz bir uygulamadır. Lazer epilasyon yaptırma isteyen arkadaşlarımız en çok merak ettiği konu ise lazer epilasyon sonrası kılların bitip bitmemesi olayıdır. Genelde ortalarda dolaşan bir kanı olarak bir çok kişi lazer epilasyon yaptırdım bir süre sonra kıllarım tekrar çıktı şeklinde laflar dolaşmaktadır. Bu laflar genellikle boş laflardan öteye geçmemektedir.

Lazer epilasyon genellikle kıl kökünün türüne, kalınlığına ve cilt tonuna uygun olarak yapılırsa sonuç yüzde yüz olmaktadır. Ama şayet firmaların reklamlar yaparak hiçbir işe yaramayan genelde uzak doğu cihazları ile yapmış oldukları seası 10-20 TL’lik fiyatlar ile yarardan çok zarar vermektedir. Bundan kaynaklı olarak seçeceğiniz firmaların uzun zamanlar boyunca bu işi yapımış kişilerden oluşmasına dikkat ediniz.

Editörün Görüşü

lazer epilasyon yaptırıp tüylerim bitti diyenLazer epilasyon konusunda 17 yıllık bir deneyim çerçevesinde ve onbinlerce yaptığımız lazer epilasyon uygulamasında genellikle bir çok arkadaşımız geler yüzle ayrılmış bulunmaktadır. Çünkü neden mi derseniz. İki günlük firma değiliz. Kullandığımız cihazlar teknolojinin en son çıkardığı cihazlar ve hepsi FDA onaylıdır. Türkiyede hizmet vermeyen bir firma olduğumdan dolayı lazer epilasyon konusunda baya bir yerici yorum yapmamı mazur görün.

Lazer Epilasyon Yaptırıp Tüyleri Bitenler

  • Aysel Hanım diyor ki; lazer epilasyon  yaptırdım kıllarımda en az bir azalma dahi olmadı bende başka bir firmaya gidip durumu ilettim. Bana sırtımda 6 yere 6 farklı cihaz kullanarak 10 gün sonra gelmemi istedir. On gün sonra gittiğimde ise en uygun cihazı seçip, her seans sonunda kıllarımın daha çok azaldığını hissediyorum teşekkür ederim.
  • Faruk Bey diyor ki; şehrimde bulunan lazer epilasyon hastanesine gidip, bir hastanenin lazer epilasyon merkezine vücut tipime en uygun cihazı seçerek lazer epilasyon yaptırmaya başladılar. Daha sonra kıllarımın ciddi manada azaldığını söyleyebilirim.
  • Aslı Hanım diyor ki; lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiğim firmada çene kıllarımı kontrol ederek en iyi yöntemin biraz acılı olan iğneli epilasyon ile çözülebileceğini söyledi. Bende yaptırdım şuan çenemde bulunan tüm kıllardan kurtuldum. 
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini