TR türkiye
sohbet siteleri

Varis ve Kıllar İçin Tek Cihaz Var Mıdır? Mix Atımlı Duetto

Varis ve Kıllar İçin Tek Cihaz Var Mıdır? Mix Atımlı Duetto

Merhaba,

Mix atımlı lazerlerin hem kılcal damar, hem kıl problemi için çözüm olduğunu okudum. Siz de hu lazerin uygulaması varmıdır? Teşekkürler

Cevap: Günümüz Teknolojisine ayak uydurmaya çalışmak oldukça zor olsa gerek. Lazer Cihazları teknolojinin bence en hızlı gelişen cihazları olmaktadır. Tabi gelişiminin fiyat üzerindeki etkisini tartışmak bence en önemli konu olmaktadır.

Firmaların 25.000 – 75.000 Dolar civarlarında dolaşın fiyatlara cihaz almak ve teknoloji ile her yıl yeni cihaz alması gerçekten zorlayan bir etkendir. Seans fiyatlarının rekabet ortamına göre düşüklüğü ile orantılarsak bu durumda firmaların hep zarar etmesi beklenmektedir.

Bu konudan kaynaklı olarak firmaların lazer cihazlarının sık sık teknoloji değiştirmesinden dolayı hemen hemen bir kaç firma hariç mis atımlı cihaz bulmak oldukça zordur. Ben firma olarak avrupada olduğundan dolayı bu tarz cihazlara oldukça düşük ücret ve oldukça yüksek seans ücretleri ile sunduğumuzdan hiç sıkıntı yaşamamaktayız.

mix atımlı duetto lazer epilasyon cihazıAma konu Türkiye olarak ele aldığımızda oldukça bu konuda sorun yaşayan arkadaşlarımızın olduğunu söyleyebilirim.

Gelirsek asıl sorunuza. Mix atımlı duetto lazer cihazları ile hem varise hemde lazer epilasyon olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir.  Zaten günümüzde nd-yag lazer cihazı ile uzun süredir varis olan bölgede kullanılarak kılcal damarlara gönderilen lazer ışınları kanı ısıtıp koagüle ederek damarın temizlenmesini sağlamaktadır.

Mix atımlı duetto lazer cihazı ise nd-yag cihazının aksine atıma yaptığı bölgeye ardışık olarak atım gönderip kalıcı ve net çözüm sunmaktadır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini