İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Soru: Lazer Epilasyon İlk Seansımda Yanıklar Oluştu

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Soru: Editör lazer epilasyona gittim. Gittiğim ilk seansta lazer epilasyon yaptırdığım bölgede yanıklar oluştu bu yanıklar gider mi teşekkür ederim.

Cevap: Lazer epilasyon yaptırırken bir çok kez arkadaşlarımızın başına gelen lazer epilasyon yanıkları oldukça sıkıcı bir hal almaktadır. Bilinçsiz ve gerçek tecrübeye sahip olmamış kişilerin eline geçirdikleri üç beş kuruş ile açmış oldukları muayehaneler bir çok arkadaşımızı mağdur etmektedir. Velakin dışardan göründüğü kadar kolay olmayan lazer epilasyon işlemi bir çok kişinin canını yaktıktan sonra deneyim

sahibi olan firmalardan geçinmiyor. Bu sebeple gittiğiniz firmalardan kesinlikle tecrübeye dikkat edeniz. Kurumsal bir firma olmasına dikkat ediniz.

Konuyu çok uzaklaştırmadan devam etmem gerekirse lazer epilasyon yanıkları zaman içerisinde geçmekte ve korkulacak bişey olmadığını bildirmek isterim öncelikle. Lazer epilasyon yanığı bilinçsiz kullanılan lazer epilasyon cihazından kaynaklanmakta ve sizinle hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Lazer epilasyon yaptırdığınız bölgeye elinizden geldiğince güneşe temas ettirmeden bir kaç gün geçiriniz.

1 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 362 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git