TR türkiye
sohbet siteleri

Soru: Yüz Lazer Epilasyon Nasıl Yapılıyor?

Soru: Yüz Lazer Epilasyon Nasıl Yapılıyor?

Soru: Komple yüzümdeki kıllardan kurtulmak istiyorum komple yüzde nereler kapsamıyor?

Cevap: Merhabalar diyerek başlamak istiyorum. Yüz lazer epilasyon bir çok bayan ve erkeğin çok sıklıkla tercih ettiği bir lazer epilasyon çeşididir. Yüz lazer epilasyon bir çok yönden tercih edilmekte olup tercih sebebidir. Yüz lazer epilasyon bayanlarda oldukça sıklıkla tercih edilmesinden bir yana erkeklerde yanak üstü olarak tercih etmektedir.

Erkeklerde sakal ve göz harici hemen hemen her tarafa yapılmaktadır. Bayanlarda ise bu durum sadece göz harici her tarafa yapılmaktadır.  Bir çok kişinin tercih etme sebebidir. Lazer epilasyon önemli derecede dikkat edilmesi gerekmektedir.

yüz lazer epilasyonBana göre lazer epilasyon yaptırırken en çok dikkat edilmesi gereken bir konu olan yüz bölgesi olmaktadır. Her açıdan hem hijyenik hemde enfeksiyon kapma riski olduğundan dolayı bu konuda dikkat edilmesi gerekmektedir.

Not: Yüz bölgesine lazer epilasyon yaptırırken çok ama çok dikkat edilmesi gereken bir konu gözlere lazer epilasyon gözlüğü takılması gerekmektedir. Lazer epilasyon ışınlarının kesinlikle göz ile temas edilmemesi gerekmektedir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini