İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Mytech Flawless Yüz Tüy Temizleyici Epilatör Aleti Nasıl? Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

19 Ekim 2020 tarihinde eklendi, 32 kez okundu.

Yüz temizleme epilatörlerini sıklıkla duymuşsunuzdur. Bugün sizlere tanıtacağım ürün çanta boyu olmakla birlikte bir çok  şekilde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün olmaktadır. Mytech Flawless Yüz Temizleme Epilatörü hassas ve yüz bölgenizdeki istenmeyen tüylerinizi rahatlıkla almanıza yardımcı olacaktır. Hadi ilk olarak cihazımızın teknik özelliklerine bakalım.

Mytech Flawless Yüz Temizleme Epilatörü Teknik Özellikleri

  • Islak ve kuru kullanmaya uygundur.
  • 1 adet Aa pil ile çalışmaktadır.
  • Kablosuz kullanımlı
  • Aydınlatmalı

Mytech Flawless Yüz Temizleme Epilatörü Fiyatı

İnternet ortamında genellikle satışta bulunan b ürün 40 TL gibi bir fiyata satılmaktadır.

Mytech Flawless Yüz Tüy Temizleyici Epilatör Aleti Nasıl? Kullananlar

Editörün Yorumu

Arkadaşlar bu tarz ürünler genellikle TV satış ürünü olarak geçmektedir. Bundan kaynaklı olarakta çokta bir kalite beklememek gerek. Şarjlı olmaması sadece pille çalışması biraz sıkıntılı her zaman yeni pil almak baya uğraştırıcı olsa gerek. Ama nitekim günümüz dolar kurunu hesaplayıncada 40 TL’ye ne geliyorda demek gerek.

Flawless Yüz Temizleme Epilatörü Kullananların Yorumları

Acil gitmem gereken yerlere pratik isi kolaylaştıran bir makina.
Ürün fiyatına göre idare eder. Çok kötü değil. Kullanılır ve işe yarar. Paketleme çok kötü. Kargo poşetini açtığımda ürünün kutusu kötü durumdaydı. Daha iyi bir paketleme yapılabilirdi.
hiç ama hiç tavsiye etmem kutuyu açtığınız anda pişman olacaksınız
Beklediğimi bulamadım . Etkisiz. Almasanız da olur.
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git