TR türkiye
sohbet siteleri

Philips Advanced BRE620 Epilatör Nasıl? Kullananlar

Philips Advanced BRE620 Epilatör Nasıl? Kullananlar

Epilatör tanıtım konumuzu bugün Philips markasının profesyonel bir ürünü olan Philips Satinelle Advanced BRE620 modelinin tanıtımı yapacağım. Hem ıslak hem kuru kullanmaya uygun bu ürünümüzün ilk olarak teknik özelliklerine bir göz atalım.

Philips Advanced BRE620 Epilatör Teknik Özellikleri

 • Islak ve Kuru Kullanmaya Uygun
 • 17 disk ve 32 Cımbızlı Başlık
 • Seramik Diskler
 • Tek şarjla 40 Dakika Kullanım
 • Ekstra olarak Tıraş ve Düzeltme başlığı
 • Ekstra olarak Masaj Başlığı
 • 2 Farklı hız ayarı
 • Işıklı Başlık

Philips BRE620 Epilatör Hangi Bölgelerde Kullanılır?

 1. Bacak Bölgesinde
 2. Yüz Bölgesinde
 3. Hassas Bölgelerde
 4. Tüm Vücut Bölgelerinde

Philips Advanced BRE620 Epilatör Fiyatı Ne Kadar?

Ortalama internet ortamında 600 TL gibi bir fiyata satışa sunulmuştur. Fiyat olarak diğer benzer ürünleri listelediğimizde çokta yüksek değil ama yinede indirimleri takip ederek 500 TL civarı almanız oldukça güzel olacaktır.

Philips Advanced BRE620 Epilatör Nasıl? Kullananlar

Philips Advanced Epilatör Editörün Yorumu

Arkadaşlar ürün çok güzel. Hemen hemen tüm aranan özellikler oldukça mevcut. Şarjlı olması, banyoda kullanım olması, başlığın vücudu tam anlamıyla sarıyor olması oldukça güzeldir. Bence fiyat olarakda güzel bir indirim yakalanırsa alınabilir.

Philips Advanced BRE620 Epilatör Kullanıcı Yorumları

şarjlı olması güzel, hafif ve kolay bir kullanımı var. fakat tüyleri çok iyi aldığını söyleyemem. kısa tüyleri ancak aynı yerden defalarca geçerseniz alıyor. temizliği kolay, başlık kısmını suyun altına tutup temizleyebiliyorsunuz.
eşime hediye olarak almıştım kullanımı rahat pürüzsüz şekilde alıyor ancak uzun tüylerde aşırı can yakıyor (üzerimde test ettiği için söylüyorum :) ) ıslak kuru olması kolay temizlenmesi büyük avantaj bu fiyata değer bir ürün
12 yıl önce en basit modeli alınmıştı. hala çalışıyor. ama iyi almamaya başlamıştı. yine philips olsun diyerek bu modeli sipariş ettim. hepsi burada bu ürünü tedarik edemeyerek 2 başlığı daha olan bir üst modelini yollamış. henüz 3 kez kullandım.ama ürünü beğenmedim. mutlaka tüy kalıyor. defalarcada üzerinden geçip uzun süre ayırmıştım üstelik. şarjlı olmasını beğendim. duşta kullanılması güzel. benim çok işime yaramadı.eski epilatörün başlığından bulabilirsem alıp kullanıcam. çok ve kalın tüylü kişilerde işe yarayacağını düşünüyorum.
Dış görünüş ve kullanım kolaylığı açısından çok iyi bir ürün fakat geliştirilmesi gereken noktaların olduğunu düşünüyorum (Örneğin ışık biraz yetersiz kalıyor,uzun tuylerde çok iyi sonuç verirken kısa tüylerde daha az başarı sağlıyor.) Kablosuz olup duşta kullanılması ve ışığının olması kullanım kolaylığı sağlıyor.
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini