TR türkiye
sohbet siteleri

Philips Advanced BRE635 Epilatör Nasıl? Kullananlar

Philips Advanced BRE635 Epilatör Nasıl? Kullananlar

Philips Epilatör tanıtım serimize bugün Philips Advanced BRE635 modeli ile devam ediyoruz. Philips’in belkide bana göre en güzel modeli diyebilirim . Hem fiyat olarak hem aksesuar olarak.  Hadi ilk olarak cihazımızın ilk olarak teknik özelliklerine bir bakalım.

Philips BRE635 Epilatör Teknik Özellikleri

 • Islak ve Kuru Kullanmaya uygundur
 • Tek şarj ile 40 Dakika kullanım sunar
 • Başlıkta 32 adet cımbız
 • Aydınlatma ışığı mevcut
 • Yıkanabilir başlık
 • Ekstra olarak düzletme başlığı, hassas bölge daraltıcı başlık, tıraş başlığı
 • 2 kademeli hız ayarı

Philips Advanced Epilatör Hangi Bölgelerde Kullanılır?

 1. Bacak Bölgesinde
 2. Yüz Bölgesinde
 3. Koltuk Aktı Bölgesinde
 4. Hassas Bölgede
 5. Vücudun diğer bölgelerinde

Philips BRE635 Epilatör Fiyatı Ne Kadar?

Philips’in bu epilatörü oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Oda klasik epilatör fiyatına seramik başlıklı bir epilatör sahibi olmanızı imkan sağlamaktadır. İnternet ortamında 450 TL ile 500 TL arasında bulabilirsiniz.

Philips Advanced BRE635 Epilatör Nasıl? Kullananlar

Philips Advanced BRE635 Epilatör Editörün Yorumu

Tam bir fiyat performans ürünü diyebiliriz. Her özelliği var ve gereksiz tüm özelliklerden arındırılmış. Gereksiz başlıklar eklenerek fiyat şişirilmemiştir. Islak ve kuru kullanım olması kablosuz kullanımın olması oldukça yeterli özelliklerdir bana göre.

Philips Advanced BRE635 Epilatör Kullanıcı Yorumları

Günlerce araştırma yaparak aldım , çok güzel bir cihaz epilatörü tutma şekliniz çok önemli eğer gereken şekilde tutmazsanız tabiki almaz ama kullanım kılavuzun da ki gibi tutma şekli ile alırsanız çok güzel sonuç alırsanız, tüm vücudunuzu rahatça tek şarj ile alabiliyorsunuz ,acısına gelince epilasyon ağrısı kadar bile yok ben çok memnun kaldım yüz alma aparatıda güzel eşim de göz altındaki küçük tüyleri alabiliyor. Ayrıca çok özenli paket için satıcıya teşekkür ederim ,sıhhatli günler dilerim.
Önceki epilasyon aletimde Philips seramik başlıklıydı artık kullanım süresini tamamladığı için yeni modelini aldım. Yüz, kol için olan başlıkları çok başarılı. Kısa tüyleri bile alıyor. Tutuş açınız önemli. Fiyata göre performansı iyi. Kablosuz kullanım olması ayrıca güzel.
Uzun süredir jilet kullanıyordum.jilet pratik ama cildim çok uzun süre pürüzsüz kalmıyordu o yüzden epilatörü denemek istedim.bebeğim olduğu için gündüz çok vaktim olmuyor o yüzden genelde banyo öncesi akşamları epilasyon için vakit ayırabiliyorum ışıklı olması hem ıslak hem kuru kullanımı ve özellikle kablosuz kullanım çok işime yaradı.kutudan yüz için kullanabileceğim bir başlık da çıktı.cilt germe aparatıyla da acısız kullanımı hoşuma gitti.2 kademeli hız ayarı ile daha hassas bölgelerde kullanımı daha kolay
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini