TR türkiye
sohbet siteleri

Philips Satinelle Essential Kompakt Epilatör Nasıl? Kullananlar

Philips Satinelle Essential Kompakt Epilatör Nasıl? Kullananlar

Epilatör tanıtım konumuza bugün Philips markasının giriş seviyesinde ve tam bir fiyat performans ürünü olan bu cihazımız epilatör ihtiyacınızı oldukça fazlasıyla karşılayacaktır. Philips BRE245/05 , BRE225/05 ve BRE 255/05 epilatör modelimizin teknik özelliklerine bir bakalım;

Philips Essential BRE225/05 Kompakt Epilatör Teknik Özellikleri

  • Kablolu kullanım
  • Sadece Kuru kullanım
  • Kutu içerisinde ekstra olarak traş başlığı ve tarağı bulunmaktadır.
  • Yıkanabilir başlık
  • 2 Kademeli hız ayarı

Philips BRE245/05 Epilatör Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Firmamız sadece bacak için kullanılır desede, diğer bölgelerinizdede rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Philips Satinelle Essential Kompakt Epilatör Nasıl? Kullananlar

Philips Essential Epilatör Fiyatı Ne Kadar?

Philips’in yeni başlangıç seviyesinde bu epilatörü tam bir fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Buda uygun fiyatı 200-250 TL bir fiyat bandında satılmaktadır.

Philips BRE245/05 Epilatör Editörün Yorumu

Arkadaşlar cihazımız tam bir uygun fiyat ürünüdür. Güzel ve kullanılabilir. Firma her ne kadar sadece bacak bölgesi için uygun desede diğer bölgelerdede rahatlıkla kullanmaya uygun olarak üretilmiştir. Dezavantaj olarak karşımıza sadece kablosuz kullanımımın olmaması ve ıslak kullanıma imkan vermemesi gelmektedir.

Philips Esential BRE245/05 Epilatör Kullanıcı Yorumları

Daha önce de aynı serinin farklı bir ürününü uzun yıllar kullandım.Bu ürün de onu aratmadı.İki seviyeli hız ayarı ile acı eşiğinize göre seçim yapabilirsiniz. Ben hızlı ilerlemesini istediğim için genelde iki ayarı ile uyguladım.Standart alım sürelerinde tüy alma işlemini tamamladım.Basit bir kullanımı var. Yıkanabilir başlık hijyen olarak içinizi daha rahat ettiriyor.Şarjlı kullanım özelliği yok;kablolu.Kablolu oluşu eksi bir özellik değil kullanımı gayet rahat oluyor. Daha önce epilasyon deneyimi yaşamamış;başlamayı düşünen ve kafası karışıklar için fazla bir maliyet yükü olmadan denenecek ve memnun kalınacak bir ürün.
Öncelikle ürünün boyutuna bayıldım. Sürekli seyahat eden biriyim ve böyle işlevsel dizayn edilmiş bir ürünün boyutlarının küçük olması beni çok sevindirdi. Daha önceleri jilet ile epilasyon yapan biri olarak bu üründen aldığım sonuçlar gerçekten muazzam. İşlem bittikten sonraki o pürüzsüzlük ve en küçük tüylerin bile gittiğini görmek çok hoş. Ayrıca işlem o kadar kolay ve kısa sürüyor ki epilasyon telaşı tamamen ortadan kalktı. Bir diğer güzel ve benim için ürünü vazgeçilmezlerim arasına sokan nokta ise epilasyon esnasında canımın hiç yanmaması. İşlemin acısız olması her zaman ilk önceliğim olduğu için bu ürünle tanıştığıma çok memnunum.
Philips Satinelle Essential Kablolu kompakt epilatör tasarım olarak oldukça basit ve şık tasarlanmış. Epilasyon yaparken kullanım rahatlığı sağlaması amacıyla eğimli bir yüzey tercih edilmiş. Tam avuç içine oturan küçük bir proporsiyonu var ki bu da yukarıda belirttiğim kullanım kolaylığını arttıran özelliklerinden biri. Ürünün kutusundan çıkan başlıklar ve kendi fonksiyonel özellikleri de basit bir epilatör için oldukça yeterli. Bu ürünün beni hayal kırıklığına uğratan özelliklerine gelirsek, üç temel sorundan bahsetmek istiyorum: tüyleri kırması, epilasyondan sonra uzun süre kırmızılıklar bırakması ve en önemlisi fazla can acıtması. Bu ürünü kullandığımda tüyleri almak konusunda oldukça yetersiz olduğunu anladım. Aldığı tüyleri de kırarak aldığı için tüylerin yeniden çıkma süresi kısalmadığı gibi tam pürüzsüzlük hissi de vermedi. Sağladığı pürüzsüzlük hissi jiletten iyi ağdadan kötüydü diyebilirim. İkinci olarak, epilasyonumu tamamladığımda yaklaşık bir buçuk saat süren kırmızılıklara maruz kaldım ki bu beni ağdadan uzaklaştıran sebeplerden biriydi. Üçüncü ve son olarak, bu epilasyon aleti vermesi gerekenden çok daha fazla acı veriyor. Epilasyonu bu denli sıkıntılı bir hale sokması ürünü devamlı kullanmam konusunda beni oldukça negatif bir tarafa itti.
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini