TR türkiye
sohbet siteleri

Sinbo SVC-3459 Toz Torbasız Cyclonic Elektrikli Süpürge

Sinbo SVC-3459 Toz Torbasız Cyclonic Elektrikli Süpürge

8 Şubat itibari ile A101 mağazalarına gelecek olan kaliteli orta bir segmente bir ürün olan Sinbo Elektrikli süpürge ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla çözümler sunmaktadır. Benim aslında a101 dışında bir mağazada gördüm ve beğendim diyebilirim. Orta segmenteki bir ürün potansiyeline sahip olan bir üründür.

Fiyat performans olarak bir çok kişinin ihtiyaçlarına güzel çözümler sunabilmektedir. 1400W gücünde bir güç üreten bu ürün aynı zamanda kaliteli bir çekim imkanı sunmaktadır. 1400W gücü insanlar açısından düşün görünsede oldukça yeterli bir güç olmaktadır.

Bir çok arkadaşımız bu konuda tereddütler yaşasa da güç olarak ihtiyacınıza  çözüm sunmaktadır. 3,5 litrelik bir toz haznesi bulunan bu ürün diğer ürünlerin aksine toz torbası ihtiyacı duymamaktadır.

Toz torbalarının o pis kokusu ve sık sık torba alma sorununa da çözüm sunmaktadır. Aynı zamanda dahili 5 metrelik kablosu sayesinde priz arama derdinden de sizleri kurtarmaktadır.

Sinbo SVC 3459 Toz Torbasız Cyclonic Elektrikli Süpürge


SVC-3459 Elektrikli Süpürge Teknik Özellikleri

  • 1400w
  • B sınıf sert zemin performansı
  • 3,5 Litrelik toz haznesi
  • 5m kablo uzunluğu
  • 350w emiş gücü

Sinbo SVC-3459 Elektrikli Süpürge Kullananlar Kullanıcı Yorumları Forum


Melahat Hanım: Merhaba arkadaşlar bu ürünü ben bir çekilişte kazandım. Pek kullanacağımı düşünmüyordum ta ki aktif olarak kullandığım makinem bozuluncaya kadar. Şimdi bu ürünü kullanmaya başladım, ürün küçük boyutuyla büyük işler başarmaktadır.


Selin Hanım: Merhaba bu ürünü eşim bana evlilik hediyesi olarak aldı. Bende kullanmaya başladım harika bir ürün diyebilirim. Hiç ama hiç beklemiyorudum herkese öneririm.


Canan Hanım: Ürünü aldım. Önceki ürünüm olan Philips kadar olmasa da eh işte diyebilirim. Bu fiyata alınabilecek en güzel ürün diyebilirim.

1 Yorumlar
recep kaya

Www.lazerepilasyonu.net

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini