TR türkiye
sohbet siteleri

Sinbo SHD-7057 Saç Düzleştirici Nasıl? Kullananlar

Sinbo SHD-7057 Saç Düzleştirici Nasıl? Kullananlar

Saç düzleştiriciler arasında en uygun fiyata satılan bir ürün diyebilirim. Oldukça uygun fiyat ve fiyat performans oranıyla kendini belle eden bir ürün olmaktadır. Sinbo SHD-7057 saç düzleştirici oldukça güzel işler başaran bir ürün olmaktadır. Bu ürünü kullanan herkesin memnun olduğu bir ürün olmaktadır.

Sinbo markasının geçmişten gelen bir kalitesizliğinin ortadan kalktığını bildirmek isteriz. Artık eski günlerde olan kalitesiz üründen ziyade kaliteli ve verdiğiniz parayı oldukça hak eden bir ürün olmaktadır.

Fiyat olarak 22.50 TL gibi bir fiyata satılan bir ürün olmaktadır. Kendim ihtiyacım olduğunda direk alabileceğim bir ürün olarak karşıma çıkacağına eminim.

Sinbo SHD 7057 Saç Düzleştirici Nasıl Kullananlar

Sinbo SHD-7057 Saç Düzleştirici Teknik Özellikleri

  • 30W Gücünde
  • 200 C’ ye kadar sıcaklık değeri
  • Seramik kaplamalı

Sinbo SHD-7057 Saç Düzleştirici Kullananlar Yorumlar Forum


Mehmet Bey: Ürünü uzun kıvırcık saçlarımın düzleşmesi ve kolay bir biçimde taranması için kullanıyorum. Ben 30 TL’ye aldım bu fiyata bulduğum en uygun üründü diyebilirim.


Hande Hanım: Dalgalı saçlarda çok güzel işe yaramaktadır. Orta kaliteli bir ürün olmakla birlikte seramik yapıda olması hoşuma gitti saçlarım arasından kolaylıkla kaymaktadır.


Ece Hanım: Bu ürünü geçen yıl bir mağazada görüp hediye puanımla birlikte aldım. Çok beğendim aslında zor  zamanlarımda en büyük kurtarıcım olmaktadır.

1 Yorumlar
dilara

bende de vardı birkaç sene kullandım sonra elimde patladı -.-

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini