TR türkiye
sohbet siteleri

Cryos Soğutucu Sprey Epilasyonda Kullanılır mı? Yorumlar

Cryos Soğutucu Sprey Epilasyonda Kullanılır mı? Yorumlar

Geçen ay muayene sırasında bir arkadaşım Cryos Soğutucu Sprey çantasından çıkarıp lazer yapacağım bölgeye sıktı. Şok olmam ve şaşırmamla birlikte ne yaptığını sorduğumda. İnternette araştırdığımda lazer epilasyon acısını hafiflettiği için kullandığını söyledi.

Şimdi Gelelim konumuza soğutucu spreyler lazer epilasyon uygulamasında kullanılmaz. Soğutucu sprey genellikle burkulma çarpma gibi durumlar için üretilmiştir. Derinin direk üst kısmını soğutup içten acının hafiflemesini sağlamaktadır.

Cryos Soğutucu Sprey Lazer Epilasyonda Kullananlar

Cryos Soğutucu Sprey Epilasyonda Kullanılır mı? YorumlarLazer epilasyon uygulamasında Cryos Soğutucu Sprey kullanmak gereksiz bir durum oluşturmaktadır. Eğer lazer epilasyon uygulamasında acının azalmasını istiyorsanız genellikle uyuşturucu sprey veya uyuşturucu kremleri tercih ediniz.

Cyros Soğutucu Sprey Halı Sahada Kullanılır Mı?

Evet zaten cyros soğutucu sprey genellikle halı saha müsabakalarında, tenis müsabakasında ve benzeri olaylarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Cryos Soğutucu Sprey Fiyatı?

Cryos Soğutucu Sprey internet ortamında çoklukla bulunmaktadır. Vede genellikle spor ile uğraşanlar kullamaktadır. Fiyat olarakta 400ml dev bir şişesi 40 TL gibi bir fiyata satılmaktadır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini