TR türkiye
sohbet siteleri

Veet Ağda-Epilasyon Öncesi Uyuşturucu Soğutucu Sprey Kullananlar Yorumlar

Veet Ağda-Epilasyon Öncesi Uyuşturucu Soğutucu Sprey Kullananlar Yorumlar

Merhaba arkadaşlar geçenlerde eski yazılarımı kontrol ettiğimde Veet markasının sunmuş olduğu uyuşturucu sprey hakkında bir bilgi vermediğimi gördüm. Bende bu konunun unutulması oldukça amansız bir durum olduğundan ve veet markasının üretmiş olduğu bu ürünü tanıtmadan edemeyeceğim.

Veet Soğutucu Sprey Editörün Yorumu

Arkadaşlar ürünü kullanmış biri olarak bu ürün gerçekten profesyonel ve çok akıcı olduğunu bildirmek isterim. Güzel ve hızlı bir şekilde etki eden, Veet uyuşturucu sprey bölgeye sıkıldıktan hemen 2 dk sonra etkisini göstermeye yaramaktadır. Bu sebeple hızlı emilimi ve çok fazla şekilde kaliteli oluşundan kaynaklı olarak bu tarz bir ürüne ihtiyaç duyan arkadaşlarımız için önermekteyim.

Veet Soğutucu Sprey Ne İçin Kullanılır?

  • Ağda Öncesi kullanım için
  • Lazer Epilasyon Öncesi Kullanım için
  • İğneli Epilasyon öncesi Kullanım için

Veet Ağda-Epilasyon Öncesi Uyuşturucu Soğutucu Sprey Kullananlar Yorumlar

Veet Uyuştucu Sprey Fiyatı

Veet markasının kalitesi altında bu kadar uygun bir fiyatlı ürün olması gerçekten beni şaşırttı. Ama nitekim hangi sitede ürünü bulursak hemen tükeniyor. Fiyat olarak 40ml tüplerde satılan bu ürün 15 TL gibi bir fiyata satılmaktadır.

Veet Uyuşturucu Sprey Kullananların Kullanıcı Yorumlar

Haydar Bey:ürün işe yaramıyor, acıyı azaltacağına mentolün yakıcı hissi ile arttırıyor, boşuna para verdim yorumları okuyarak almıştım pişman oldum. kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Ayşenur Hanım: Ağrıyı çok iyi yok ediyor ve ferahlık veriyor. Çok iyi bir urun. Korkarak denedim ama işe yarıyor gercekten. :) Fiyatida diğer ürünlere kıyasla normal. Çok pahalı değil

Selma Hanım:Ağrıyı tamamen gidermiyor ama önemli ölçüde azaltıyor sıkıp 2-3 dk bekledikten sonra cilt emiyor zaten mentollü olduğu için de soğukluk ve ferahlık hissi veriyor hassas bölgelerde acıyı azaltmak için kullanılabilir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini