Philips Lumea IPL – Evde Tüy Almak İçin Epilasyon Aleti

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
31 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 616 kez okundu.

Evde tüy almak deyince aklımıza gelen epilasyon aletlerinin en çok tercih edilenlerinden biri de Philips epilatörlerdir. Bu yazımızın içeriğinde Philips Lumea IPL Essential SC1983 epilasyon aletinden, özelliklerinden ve fiyatlarından bahsedeceğiz.

Bağımsız araştırma şirketleri tarafından yapılan değerlendirmelerde tüy azaltıcı ışık teknolojisine sahip aletler arasında en çok satılan marka Philips olmuştur. Ayrıca yine bayanlar üzerinde yapılan araştırmalarda Philips Lumea IPL teknolojisine sahip aletlerden %85 olumlu sonuçlar elde edilmiş ve bayanların yüzde 90 a yakın kısmı aletlerin kullanımını kolay ve pratik bulmuştur.

Üretici firma tarafından “Hayal ettiğiniz gibi pürüssüz bir cilt” sloganı ile satışa sunulan Lumea IPL SC serisi cihazların yüz, hassas bölgeler, bacaklar ve vücudun diğer kısımlarında güvenle kullanılabileceği söyleniyor. 2 ayda pürüzsüz bir vücuda sahip olacaksınız iddiası ile hayli kullanıcıya ulaşan Philips Lumea IPL essential philips-lumea-evde-epilasyonepilasyon aletleri internetteki kullanıcı yorumları ile de gayet olumlu görünüyor. 250000 atışlık performans vaadeden philips lumea epilatörler bu sayı ile de rakiplerinin çok üzerinde.

Yoğunlaştırılmış ışık teknolojisi ile Avrupa’da da hayli kullanıcıya ulaşan philips lumea ıpl epilasyon aletleri fiyatlarına gelecek olursak, birçok online satış sitesinden bu konuda inceleme yapabilirsiniz. Konumuzda bahsettiğimiz Lumea essential SC1983 model cihazlar için fiyatlar 750 TL ile 1000 Tl arasında değişiklik göstermekle birlikte kredi kartına 9 taksit imkanı da mevcuttur. Seri değiştikçe örneğin Philips lumea IPL essential 2006 cihaz fiyatları da 1300 TL lere kadar cikabilmektedir.

Evde epilasyon aletleri ve yorumları şeklinde yapacağınız araştırmalarda kendiniz için en uygun cihazı, fiyatı bakımından bütçenizi aşmayacak cihazı bulabilirsiniz. Unutmayın ki en güzel ve gerçekçi bilgiyi daha önce Philips Lumea IPL cihazı kullanmış kişilerin yorumlarını inceleyerek edinebilirsiniz. Diğer evde epilasyon aletleri (epilatör) için yapılan yorumlar daha iyi ve fiyatları da daha uygunsa onlara da yönelmenizde fayda var.

Eğer ziyaretçilerimizde Philips epilasyon aletlerini veya Lumea IPL essential serisi cihazları kullananlar varsa, kullanıcı yorumlarını, epilatör hakkındaki yorum, öneri veya şikayetlerini aşağıdaki yorum kutucuğuna yazarak iletebilirler. Böylece bu cihazdan almayı düşünen bayanlar veya erkekler Philips Lumea kullanıcı yorumlarından veya şikayetlerinden haberdar olup daha sağlıklı karar verebilirler.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git