TR türkiye
sohbet siteleri

Soru? Philips Lumea Tüyleri Tamamen Yok Ediyor Mu?

Soru? Philips Lumea Tüyleri Tamamen Yok Ediyor Mu?

Philips Lumea tüyleri yok ediyor’mu gibi ev kullanımı için tasarlanmış lazer epilasyon cihazları, tüyleri uzun süreli olarak azaltmaya veya ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir, ancak genellikle tüyleri tamamen yok etmezler. Bu cihazlar, IPL (İntense Pulsed Light) veya benzeri lazer benzeri ışık teknolojilerini kullanarak tüy köklerini zayıflatarak veya uykusuz hale getirerek çalışır.

Lazer epilasyon işlemi, tüy köklerinin melanin adı verilen pigment tarafından emilen ışık enerjisiyle çalışır. Bu işlem sonucunda, tüy kökleri hasar görebilir ve tüylerin büyümesi yavaşlayabilir veya durabilir. Ancak tüy köklerinin tamamen yok edilmesi veya kalıcı olarak engellenmesi garanti edilmez.

 

Soru: Philips lumea adındaki ıpl epilasyon aletlerinin tüyleri tamamen yok ediyor mu bunu bilmek istiyorum.

Cevap: Philips lumea ismiyle bahsettiğimiz portatif IPL epilasyon aleti aslen tüyleri (kılları) yok etmez sadece uyutur. Philips lumea ile sınırlı olmayıp bütün ev tipi IPL aletlerinin hepsi istenmeyen tüyleri sadece uyutmakla görevlidir. Yani Philips lumea Tüyleri tamamen yok etmeyip sadece uyutmakla görevlidir. 

Ama nitekim etki konusuna gelirsekte bu cihazlar istenmeyen tüyleri misal 1 hafta sonunda çıkmaya başlıyorsa bu cihazlar sayesinde 1 ayda, hatta 2ayda bir çıkmasını sağlamaktadır.

Soru? Philips Lumea Tüyleri Tamamen Yok Ediyor Mu?Buda aslen istenmeyen tüylerin 1 ayda 2 ayda bir çıkmasını sağlamaktadır. IPL adıyla bahsedilen bu cihazları ilk etapta tüyler artık geç çıkana kadar 2 haftada bir kullanmalıdır. Daha sonra ise 4 haftada bir yada 8 haftada bir kullanarak uyutulan kılın artık devamlı uyutulması sağlanmaktadır.

 

Philips Lumea İle Alakalı Diğer Konu Başlıkları

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini