TR türkiye
sohbet siteleri

Soru? Philips Lumea Ampul Değişimi Fiyatı?

Soru? Philips Lumea Ampul Değişimi Fiyatı?

Soru: Abi Philips lumea Prestige ıpl Lazer Epilasyon aleti aldım 2 yıl önce. Merak ettiğim bir konu çok fazlaca kullandım ve hala kullanmaya devam ediyorum. Garantisi bittiğinden dolayı ampulu biterse ne yapmam lazım değişimi kaça yapılır?

Soru? Philips Lumea Ampul Değişimi Fiyatı?Cevap: Philips Lumea Ipl epilasyon aletleri uzun süreler kullanmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Nitekim 250.000 Atışı doldurduktan sonra herhangi bir işlem yapılamamakta cihaz çöp durumuna düşmektedir. Zaten 250.000 atım ise tek kişinin 10 yıl boyunca kullanmasına olanak sağlayan bir atış miktarı olmaktadır. Cihazın ilk zamanlar yoğun kullanımı gerekirken, ileriki zamanlarda 4 haftada bir yada 8 haftada bir kılların tekrar çıkış gücü bulmaması için kullanmak yeteri gelecektir.

Philips Lumea Ampul Değişimi Fiyatı? Philips lumea’larda yer alan ampul 250.000 atışa kadar dayanıklı ve daha fazlası içinde yeterlidir. Nitekim cihazımız 250.000 atış ile sınırlıdır. Bundan kaynaklı olarakta Philips lumea cihazlar ampul değişimi yapılmamaktadır.

Philips Lumea İle Alakalı Diğer Konu Başlıkları

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini