TR türkiye
sohbet siteleri

Soru? Philips Lumea IPL Tamir Edilmemesi Şikayeti

Soru? Philips Lumea IPL Tamir Edilmemesi Şikayeti

Soru: Merhabalar. Ben Geçen yıl bir adet Philips Lumea Precision Plus model epilasyon cihazı aldım. Aldığım günden beridir. Çok güzel işler başardı ve etkili sonuçlar aldım diyebilirim. Taki geçen aya kadar. Geçen ay arızalandı ve servisine verdim. Ve bana tamir edilemediğini yeni esil cihaz önerip ekstra para istedirler, bu durum hakkında ne yapabilirim.

Cevap: Philips Lume Ipl epilasyon cihazları aslında  oldukça az sayıda hata vermektedir. Bu cihazlar hakkında tek tük şikayetler olduğunuda belirtmek isterim. Diğer yönden Philips firması bu cihazlarda sadece batarya ve kablo durumlarına bakılmaktadır. Diğer arızalar içinse hijyen kuralları gereği tamiri yapılmamaktadır.

Bununla ilgili firmanın yazısı….

Philips Lumea IPL Tamir Edilmemesi Şikayeti Tüm Lumea IPL cihazlarımız kişisel kullanıma tabii olan hijyenik cihazlar olduğundan tamir işlemi yapılamamaktadır.  

Philips Lumea Tamir Edilmemesi ŞikayetiŞayet Philips lumea IPL epilasyon cihazı 2 yıl içerisinde bir arıza olması durumunda ise yenisiyle değiştirme politikası uygulayarak mevcut yeni çıkan cihaz ile bu cihaz arasındaki fiyat farkını talep etmektedirler.

 

Philips Lumea İle Alakalı Diğer Konu Başlıkları

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini