TR türkiye
sohbet siteleri

Philips Lumea IPL – Evde Tüy Almak İçin Epilasyon Aleti

Philips Lumea IPL – Evde Tüy Almak İçin Epilasyon Aleti

Philips Lumea IPL – evde tüy almak İçin epilasyon aleti deyince aklımıza gelen epilasyon aletlerinin en çok tercih edilenlerinden biri de Philips epilatörlerdir. Bu yazımızın içeriğinde Philips Lumea IPL Essential SC1983 epilasyon aletinden, Özel Bölgeliklerinden ve fiyatlarından bahsedeceğiz.

Bağımsız araştırma şirketleri tarafından yapılan değerlendirmelerde tüy azaltıcı ışık teknolojisine sahip aletler arasında en çok satılan marka Philips olmuştur. Ayrıca yine bayanlar üzerinde yapılan araştırmalarda Philips Lumea IPL teknolojisine sahip aletlerden %85 olumlu sonuçlar elde edilmiş ve bayanların yüzde 90 a yakın kısmı aletlerin kullanımını kolay ve pratik bulmuştur.

Üretici firma tarafından “Hayal ettiğiniz gibi pürüssüz bir cilt” sloganı ile satışa sunulan Lumea IPL SC serisi cihazların yüz, hassas bölgeler, bacaklar ve vücudun diğer kısımlarında güvenle kullanılabileceği söyleniyor. 2 ayda pürüzsüz bir vücuda sahip olacaksınız iddiası ile hayli kullanıcıya ulaşan Philips Lumea IPL essential philips-lumea-evde-epilasyonepilasyon aletleri internetteki kullanıcı yorumları ile de gayet olumlu görünüyor. 250000 atışlık performans vaadeden philips lumea epilatörler bu sayı ile de rakiplerinin çok üzerinde.

Yoğunlaştırılmış ışık teknolojisi ile Avrupa’da da hayli kullanıcıya ulaşan philips lumea ıpl epilasyon aletleri fiyatlarına gelecek olursak, birçok online satış sitesinden bu konuda inceleme yapabilirsiniz. Konumuzda bahsettiğimiz Lumea essential SC1983 model cihazlar için fiyatlar 750 TL ile 1000 Tl arasında değişiklik göstermekle birlikte kredi kartına 9 taksit imkanı da mevcuttur. Seri değiştikçe örneğin Philips lumea IPL essential 2006 cihaz fiyatları da 1300 TL lere kadar cikabilmektedir.

Evde epilasyon aletleri ve yorumları şeklinde yapacağınız araştırmalarda kendiniz için en uygun cihazı, fiyatı bakımından bütçenizi aşmayacak cihazı bulabilirsiniz. Unutmayın ki en güzel ve gerçekçi bilgiyi daha önce Philips Lumea IPL cihazı kullanmış kişilerin yorumlarını inceleyerek edinebilirsiniz. Diğer evde epilasyon aletleri (epilatör) için yapılan yorumlar daha iyi ve fiyatları da daha uygunsa onlara da yönelmenizde fayda var.

Eğer ziyaretçilerimizde Philips epilasyon aletlerini veya Lumea IPL essential serisi cihazları kullananlar varsa, kullanıcı yorumlarını, epilatör hakkındaki yorum, öneri veya şikayetlerini aşağıdaki yorum kutucuğuna yazarak iletebilirler. Böylece bu cihazdan almayı düşünen bayanlar veya erkekler Philips Lumea kullanıcı yorumlarından veya şikayetlerinden haberdar olup daha sağlıklı karar verebilirler.

Philips Lumea İle Alakalı Diğer Konu Başlıkları

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini