İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Soru? Philips Lumea Yedek Kartuş Var Mı?

07.03.2021
771
Soru? Philips Lumea Yedek Kartuş Var Mı?

Soru: Merhabalar. Severek kullandığım ve atış sayısınıda neredeyse bitirdim Philips Lumea lazer epilasyon cihazımın yedek kartuş arayışına başladım ve internet ortamında bir türlü bulamadım ve bununla ilgili bir bilgide bulamadım ne yapmalıyım.

Cevap: Merhaba arkadaşım. Philips Lumea cihazlarının benim açımdan en kötü yanıda bu diyebiliriz. Philips Lumea hijyen kuralları gereği yedek kartuş satışı yapmamaktadır. Bundan kaynaklı olarakta cihazın atış sayısı olan 250.000 atış sayısı bitince cihaz çöp duruma düşmektedir. Bununla ilgili her ne kadar çok fazla şikayet olsada firma bununla alakalı herhangi bir çözüm bulmamaktadır.

Firmanın bu konu ile ilgili olan yorumu…

Tüm Lumea cihazlarımızda atış sayısı bulunmaktadır. Kartuş ile çalışan Lumea cihazımız mevcut değildir. Atış sayısı sona erdikten sonra cihazların tekrar kullanılamadığını belirtmek isteriz.

Soru? Philips Lumea Yedek Kartuş Var Mı?Philips Lumea Yedek Kartuş Var Mı? Yukarıda firmanın kendi yazmış olduğu yorumdanda ele çıkarsak cihazlarımızı atış sayısı bitince işlevini bitirmektedir. Buda 2000 TL’ler verdiğimiz cihazlarımızın artık çöp durumuna düşmesi anlamını taşıdığını belirtmek isterim…

 

Philips Lumea İle Alakalı Diğer Konu Başlıkları

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.