TR türkiye
sohbet siteleri

Agiss İnci El Ağdası Agis Boncuk Ağda Nasıl? Kullananlar Yorumları

Agiss İnci El Ağdası Agis Boncuk Ağda Nasıl? Kullananlar Yorumları

Agis Firmasının üretmiş olduğu ve oldukça sıklıkla tercih edilen boncuk sir ağda, hem kuaförler tarafından hemde amatör kullanıcılar tarafından kullanılan bir ağda türüdür.  Agis Boncuk ağda olarak literatüre geçen ve sir ağda ısıtıcıları tarafından ısıtılarak kullanılmaya uygun hale getirilen Agiss Boncuk Ağda çeşit açısından 4 farklı çeşitte satılmaktadır.

Agiss Boncuk Ağda Çeşitleri Nelerdir?

  1. Hassas Ciltler için
  2. Yağlı Ciltler için
  3. Normal Ciltler için
  4. Tüm Ciltler için

Agiss Boncuk Soyulabilir El Ağdası Fiyatı Ne Kadar?

Agiss markasının mükemmel kalitede ürettiği ve profesyonel olarak kullanmaya uygun olan boncuk soyulabilir inci el ağdası bezsiz kullanmaya uygun olarak tasarlanmış ve tüm market ve eczanelerde bulmanız mümkün hale gelmektedir. Ortalama 220 gramlık paketlerde satılan Agiss Boncuk Sir Ağda ortalama 15-25 TL arasında satılmaktadır.

Agiss İnci El Ağdası Agis Boncuk Ağda Nasıl? Kullananlar Yorumları

Agiss Boncuk İnci Ağda Nasıl Kullanılır?

  • Agiss Boncuk ağdayı evinizde bulunan abda ısıtıcısı veya benmari usulu dediğimiz bir miktar kaynayan suyun içerisine bırakılan bir kabın içerisine bırakılan boncuk ağdayı eritiniz.
  • Daha sonra sürülebilir kıvama geldiğine bir ıspatula yardımıyla tüylerin olduğu alana sürünüz.
  • Bir miktar süre bekledikten sonra (ağdanın kuruduğunu hissettiğiniz süre ortalama 3-7 dakika ) kılların tersi istikametinde hızlı ve tek seferde çekiniz.
  • Daha sonra işlem bittikten sonra böleyi nemlendirici bir krem veya bebek yağı ile temizlemeniz yararınıza olacaktır.

Agiss Boncuk Ağda Nasıl?

Ülkemiz insanların oldukça istenmeyen tüyler ile ilgili sıkıntısı olduğunu ele alırsak ve bu konuda uygun fiyatlı ürünler ile karşımıza çıkan Agiss markasının ürünleri oldukça hem performans hemde cebe hitap etmesi amacıyla tercih sebebi yüksek olmaktadır. Nitekim hem ürün kalitesi hemde fiyat popülistesi açısından uygun ve güzel ürünler çıkaran Agiss markası soyulabilir boncuk ağda konusundada güzel işler başarmış diyebiliriz. Etkili sonuçlar ortaya koyan ve hem kısa hem uzun tüylerde etkili bu ürün tercih etmek yararınıza olacaktır.

Agiss Boncuk Kalıp Ağda Kullanıcı Yorumları Kullananlar

Basarili, guzel cekiyor, diger markalari da denedim bir tik daha iyi geldi…
Diğer ağdalardan sonra oluşan; yanma, kızarma, sivilcelenme vb. Bunda ya çok az yada hiç olmuyor. Kadın erkek herkeste kullanıma uygun
İnce tüylere bile çok iyi yapışıyor çok memnunum ama hassas cilde sahipseniz kızarıklık yapabilir
Ürünü henüz denemedim ama bu markanın diğer ürünlerinden yola çıkarak memnun kaldığım için aldım,satıcı çok güzel paketlemiş ve hemen kargoya verdi memnun kaldım
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini