TR türkiye
sohbet siteleri

Agiss Tüy Sarartıcı Krem Nasıl? Kullananlar Yorumları

Agiss Tüy Sarartıcı Krem Nasıl? Kullananlar Yorumları

Agiss markasının oldukça popüler bir ürünü olan Tüy sarartıcı, doğal papatya özlü olması sebebiyle oldukça popüler olarak tercih edilmektedir.  Agiss tüy sarartıcı uygun fiyat ve yüksek performansı sebebiyle tercih sebebi olan Agiss Tüy sarartıcı ürününü detaylı inceleyelim.

Agiss Tüy Sarartıcı Krem Paket İçeriği

  1.  1 adet 70 gr. renk açıcı krem
  2. 1 adet 35 gr. aktivatör krem
  3. 1 adet karıştırma kabı
  4. 1 adet Ispatula

Agiss Tüy Sarartıcı Krem Fiyatı Ne Kadar?

Agiss markasının ürünlerini oldukça popüler bir hal almış ve artık herkes tarafından oldukça tercih edilmesi sebebiyle hemen hemen tüm marketlerde ve eczanelerde bulmak mümkün hale gelmektedir. Paket fiyatı olarakta 15-25 TL arasında oldukça uygun bir fiyata satılmaktadır.

Agiss Tüy Sarartıcı Krem Nasıl Kullanılır?

  • Paket içerisinde bulunan  aktivatörden 1 ölçek, renk açıcı kremden ise 2 ölçek alarak karıştırma kabında karıştırınız.
  • Daha sonra sürmek istediğiniz bölgenin kuru olmasına dikkat ederek, kutu içerisinde çıkan ıspatula ile tamamını uygulayacak şekilde kaplayınız.
  • Daha sonra 5-10 dakika gibi bir süre bekleyiniz. Bu süre sizin cildinizin türüne göre değişmektedir.
  • Daha sonra bol bol su ile yıkayınız.

Agiss Tüy Sarartıcı Krem Nasıl? Kullananlar Yorumları

Agiss Tüy Sarartıcı Krem Nasıl?

Agiss firmasının son bir kaç yıldır oldukça popüler ürünler üretilmesi ve oldukça rağbet görmesinden kaynaklı tüy sarartıcı ürününüde incelediğimizde oldukça olumlu sonuçlar almaktadır. Hemen hemen tüm tüylerde etkili olan bu ürün mükemmel bir çözüm sunmaktadır. Agiss tüy sarartıcı krem doğal papatya özüne sahip olması sebebile kötü koku yaymadan güzel bir koku ile sunulmaktadır.

Agiss Tüy Sarartıcı Krem Kullanıcı Yorumları Kullananlar

Bi gunde elime ulasti. Ilk surdugumde 15 dk beklettim kahverengi oldu. Yarim saat sonra bi daha surup 15 dk beklettim sonuc mukemmel. Iyiki almisim dogumdan sonra cikan tuyleri almak yerine sararttim zaten dökülecekler. Yeni dogum yapan anneler bu sekilde yapabilir bence. Sevgiler.
Ürün çok güzel iki defa kullanımda tamamen sarı oluyor yüzünüze de kullanabilirsiniz biraz yakıyor yüzü ama geçiyor hemen
Baya etkili bir ürün olmakla birlikte uygun fiyatı ile vede olumlu sonucu ile çok ama çok beğeniyorum.
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini